نشاط سیاسی جامعه را به رسمیت بشناسیم

نشاط سیاسی جامعه را به رسمیت بشناسیم

قزوین- معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با به رسمیت شناختن نشاط سیاسی جامعه باید فضای امید را ترویج کرده و از گفتگوی بین نسلی برای تبیین اهداف و دستاوردهای نظام بخوبی دفاع کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا آشناگر روز سه شنبه در شورای سیاستگذاری ۴۰ سالگرد پیروزی انقلاب که در دفتر امام جمعه قزوین برگزار شد اظهارداشت: امسال با آغاز دهه فجر و ورود به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، جشن ۴دهه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن بخوبی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: مردم هم از اهداف و آرمان های انقلاب دفاع کردند و کوتاهی نداشتند به همین دلیل دشمن هم تاب نمی آورد و همچنان در اعمال دشمنی کوتاهی نخواهد کرد.

آشناگر تصریح کرد: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب برنامه های دشمن چه صورت آشکار و پنهان شدیدتر شده است و جنگ تمام عیار اقتصادی را بر ما تحمیل کرده اند تا عقبه نظام را تهدید کنند که برای نیل به اهداف خود عملیات جنگ روانی طراحی شده هرچند تا حدی موفق بوده اند اما با بصیرت در مقابل عملیات روانی دشمن ایستاده ایم.

وی گفت: دشمن در جنگ روانی ابزارهایی دارد و ما باید به سمت خنثی کردن آنها برویم و نگذاریم با ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت موجب ناامیدی مردم به نظام شده و اختلاف افکنی کنند.

آشناگر یادآورشد: باید برای نسل جوان، چیستی و چرایی انقلاب را تبیین کنیم زیرا به نظر می رسد از نظر فرهنگی، سیاسی کمی غفلت کرده ایم و بهتر است  این عقب ماندگی را جبران کنیم.

دستاوردهای انقلاب اسلامی را تشریح کنیم

وی اظهارداشت: از بیان فعالیتهای آماری باید فاصله بگیریم و به سمت کارهای کیفی حرکت کنیم و در این راه در ساماندهی افکار عمومی و تنویر افکار عمومی از ظرفیت رسانه ها بویژه صداو سیما بخوبی استفاده کنیم.

آشناگر یادآورشد: در این شرایط باید مجادله و رقابت های سیاسی را کنار بگذاریم و این موضوعات را فقط به دوران انتخابات موکول کنیم و برگزاری گفتگوی های سیاسی در فضاهای مختلف تصویری که از دولت باید ارائه شود در همه زمانها جدی گرفته شود تا دولت مقتدر جلوه کند و با حمایت از دولت زمینه سوء استفاده دشمن را بگیریم.

وی گفت: باید نشاط سیاسی جامعه را به رسمیت بشناسیم و ایجاد نشاط و امید به آینده برای نسل جوان بخوبی ترسیم شود و ابعاد و نتایج انقلاب را اطلاع رسانی کرده و آرمانها و اهداف نظام را تبیین کنیم و با توجه به جنایت های اخیر دشمنان که با شیوه های نوین صورت می گیرد ما نیز با ابزارهای کارآمد و متناسب به مقابله بپردازیم.