مصرف الکل مسموم در شیراز ۲ قربانی گرفت

مرگ یک زن و یک مرد در شیرازبه دلیل مصرف الکل مسموم را آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی شیراز تایید کرده اند. بر اساس اعلام مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور طی روز‌های گذشته تا کنون براساس گزارش‌های رسیده ۳۱۵ نفر در کشور بر اثر مصرف الکل مسموم و ۲۷ نفر فوت و ۲ نفر دچار مرگ مغزی شدند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان فارس اعلام کرد: بر اثر مصرف الکل مسموم طی روز‌های گذشته ۲ نفر در شیراز جان خود را از دست دادند.

دکتر سعید غلامزاده سه شنبه به ایرنا گفت:مرگ یک زن و یک مرد در شیرازبه دلیل مصرف الکل مسموم را آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی شیراز تایید کرده اند.
بر اساس اعلام مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور طی روز‌های گذشته تا کنون براساس گزارش‌های رسیده ۳۱۵ نفر در کشور بر اثر مصرف الکل مسموم و ۲۷ نفر فوت و ۲ نفر دچار مرگ مغزی شدند.
از مجموع ۳۴۴ نفر مراجعه کننده دراین زمینه، ۲۷ نفر فوت کردند، ۲ نفر دچار مرگ مغزی و ۱۳۹ نفر درمان و از بیمارستان ترخیص شدند و ۱۷۶ نفر در مراکز درمانی بستری و تحت درمان هستند.
سرپرست سازمان اورژانس کشور نیز اعلام کرد:در استان هرمزگان ۱۷ نفر، خراسان شمالی ۴ نفر، البرز ۵ و فارس ۲ نفر جان خود را با مصرف الکل از دست دادند و در کهگیلویه و بویراحمد ۳ نفر دچار مرگ مغزی شدند.

لینک کوتاه