تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵

دو مرد ۳۰ و ۴۵ ساله پس از تصادف شدید با کامیون در اتاقک درهم پیچیده پژو ۴۰۵ محبوس شدند.

خبرگزاری تسنیم:  ساعت ۲۳:۵۶ شب گذشته حادثه تصادف در مسیر جنوب به شمال جاده ورامین، روبروی مارگارین به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۸۶ و تیم نجات ۱۷ را به محل حادثه اعزام کرد.

جعفر شکرانه مهربانی؛ رئیس ایستگاه ۸۶ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: دو سرنشین خودروی سواری پژو ۴۰۵ شامل خانم و دختر ۳۰ و ۶ ساله قبل از رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه، بدون هیچ آسیبی از خودرو خارج شده بودند، اما دو مرد ۳۰ و ۴۵ ساله دچار مصدومیت‌های جدی و در اتاقک درهم پیچیده خودرو محبوس شده بودند.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از قطع جریان برق و سوخت خودرو با استفاده از تجهیزات مخصوص، خودرو را از زیر کامیون خارج کرده و پس از برش و جداسازی قسمت‌هایی از اتاقک خودرو با رعایت اصول ایمنی هر دو محبوس شده را به خارج از خودرو منتقل کردند که به سرعت توسط امدادگران اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از اجرای ایمن‌سازی‌های لازم، محل حادثه را تحویل عوامل راهور داده و پایان ماموریت خود را اعلام کردند.

تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵تصاویری از گرفتار شدن ۲ مصدوم در اتاقک پژو ۴۰۵