دستگیری ۴ عامل حمله به خودرو‌های سنگین در نهاوند

خودرو پژو ۴۰۵ به‌محض اطلاع از ورود پلیس با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت از محل متواری می‌شود، اما به علت سرعت زیاد و رد شدن از روی سرعت‌گیر، خودرو به علت نقص فنی معیوب و توسط پلیس متوقف می‌شود.

فرمانده انتظامی نهاوند از دستگیری ۴ عامل حمله به خودرو‌های سنگین و باری در جاده‌های نهاوند خبر داد.

به گزارش مهر؛ سرهنگ احمد ساکی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز ۱۱۰مبنی بر حمله و سنگ‌پرانی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو به خودرو‌های سنگین در جاده‌های نهاوند و پس از مراجعه چندین شاکی پرونده؛ این موضوع و دستگیری متخلفین با هماهنگی مقام قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: مأمورین پلیس نهاوند طی یک عملیات شناسایی ویژه؛ خودرو پژو مذکور را شناسایی و عملیات تعقیب و مراقبت را برای توقف خودرو و دستگیری سرنشینان آن آغاز کردند.

فرمانده انتظامی نهاوند، ادامه داد: خودرو پژو ۴۰۵ به‌محض اطلاع از ورود پلیس با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت از محل متواری می‌شود، اما به علت سرعت زیاد و رد شدن از روی سرعت‌گیر، خودرو به علت نقص فنی معیوب و توسط پلیس متوقف می‌شود.

وی اظهار کرد: چهار سرنشین خودرو مذکور که همگی ساکن شهرک حیدری نهاوند هستند دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده می‌شوند.

سرهنگ احمد ساکی در پایان گفت: با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس برابر قانون با افرادی که به هر نحوی قصد حمله و یا اخلال در کار و تردد خودرو‌های سنگین داشته باشند، انجام خواهد شد.