جزییات دستگیری سارق بیست ساله که قاپ زن حرفه‌ای بود

شگرد پسر جوان برای سرقت، قاپ زنی بود. آنقدر حرفه‌ای قاپ زنی می‌کرد که مالباخته‌ها شوکه می‌شدند. اما سرانجام به دام ماموران پلیس افتاد.

خبرگزاری میزان- شگرد پسر جوان برای سرقت، قاپ زنی بود. آنقدر حرفه‌ای قاپ زنی می‌کرد که مالباخته‌ها شوکه می‌شدند. اما سرانجام به دام ماموران پلیس افتاد.

سارق بیست ساله قاپ زن حرفه‌ای بود، اما سرانجام به دام پلیس افتاد

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، چندی پیش مأموران پلیس پایتخت در جریان سرقت‌های سریالی در منطقه ۱۲ تهران قرار گرفتند. مالباخته‌ها پس از مراجعه به پلیس مدعی بودند درحال عبور ازپیاده رو وخیابان بودند که پسر جوانی سوار موتورسیکلت به آن‌ها نزدیک شده و در یک چشم به هم زدن کیف و یا تلفن همراه و یا کیف هایشان را قاپ زده و به سرقت برده است. به این ترتیب تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه آغاز شد و سرانجام مأموران پلیس موفق شدند سارق بیست ساله به نام احمد را شناسایی و دستگیر کنند.

با اینکه تازه به سن بیست سالگی قدم گذاشته، اما دوسابقه‌ی کیفری در زمینه‌ی سرقت دارد و قاپ زنی حرفه‌ای است. قد بلند، اما اعتیاد چهره‌اش را در هم کشیده است .


به چه جرمی دستگیر شدی؟
سرقت
از شیوه‌ی سرقت هایت بگو؟
قاپ زنی می‌کردم. آدم‌ها را نشان می‌کردم و در یک فرصت مناسب کیف و یا گوشی‌های تلفن همراه آن‌ها را سرقت می‌کردم.

بله

قبلا به چه جرمی دستگیر شدی؟
سرقت

چند وقت زندان بودی؟
زندان نبودم، چون سنم کم بود مرا به کانون اصلاح و تربیت دادند.

یک سالی می‌شود
چرا در این سن و سال تصمیم گرفتی سرقت انجام دهی؟

اعتیاد. از یک سال پیش که شروع کردم به مصرف شیشه برای درآوردن خرج موادم تصمیم گرفتم سرقت کنم.

نه

آخرین بار در خیابان مختاری یک پیرمرد را شناسایی کردم تا کیفش قاپ بزنم. پیرمرد از من کمک خواست، اما من به جای کمک از او سرقت کردم. بعد از این سرقت بود که پلیس ردم را زد و دستگیرم کرد.

انتهای پیام /