واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰

خودروی پراید پس از تصادف با خودروی L۹۰ واژگون و راننده آن مصدوم شد.

خبرگزاری تسنیم: ساعت 14:21 روز گذشته واژگونی خودرو در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی، روبه‌روی شهرک امید دژبان به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 114 به محل حادثه اعزام شدند.

بهزاد حاج جعفری؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید پس از برخورد با یک دستگاه خودرو سواری L90 از مسیر اصلی خود منحرف و واژگون شده بود.

وی ادامه داد: راننده 32 ساله پراید مصدوم و پیش از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی توسط شهروندان از خودرو خارج شده بود.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از ایمن‌سازی محل حادثه با قطع سیستم برق خودرو و کشیدن نوار احتیاط، خودروی سواری را به حالت اولیه درآورده و پس از جلوگیری از نشت بنزین پراید و انتقال آن به وسیله جرثقیل به مأموریت خود پایان دادند.

واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰واژگونی خونین پراید پس از تصادف با L۹۰