اعضای باند "زانتیا بر" به دام افتادند

این باند ۴ نفره بود، که اعضا آن در بازجویی‌های اولیه به سرقت ۲۴ خودروی زانیتا اعتراف کردند. اعضای این باند همچنین به سرقت بیش از ۲۰۰ باطری خوردو در استان‌های البرز و تهران اعتراف کردند و همچنان تحقیقات در خصوص این موضوع ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از متلاشی شدن باند «زانتیابر» و دستگیری ۴ نفر از اعضا این باند خبر داد و گفت: اعضا این باند به سرقت ۲۴ خودرو زانتیا اعتراف کردند.

به گزارش مهر، سرهنگ برزو همتی از شناسایی و بازداشت اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت خودروی سواری زانتیا در استان‌های البرز و تهران خبر داد و افزود: اعضای این باند افراد سابقه دار بودند.

وی افزود: در پی دریافت گزارش‌هایی در خصوص سرقت خودروی زانتیا و باطری خودرو‌های مختلف در شهرستان ملارد و برخی از شهرستان‌های استان البرز و تهران پلیس آگاهی شهرستان ملارد بررسی موضوع را در دستور کار قرار داد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد اضافه کرد: این باند موسوم به باند «زانتیا بر» بود، که اعضا آن توسط ماموران آگاهی ملارد با بررسی‌های حرفه‌ای شناسایی و بازداشت کنند.

همتی افزود: این باند ۴ نفره بود، که اعضا آن در بازجویی‌های اولیه به سرقت ۲۴ خودروی زانیتا اعتراف کردند.

وی اضافه کرد: اعضای این باند همچنین به سرقت بیش از ۲۰۰ باطری خوردو در استان‌های البرز و تهران اعتراف کردند و همچنان تحقیقات در خصوص این موضوع ادامه دارد.