واژگونی اتوبوس زائران پاکستانی در محور تویسرکان

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی استان همدان از واژگونی اتوبوس زائران پاکستانی در محور جوکار - تویسرکان خبر داد و گفت: در این حادثه تاکنون 1 فوتی و 11 مصدوم گزارش شده است.

خبرگزاری فارس: مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی استان همدان از واژگونی اتوبوس زائران پاکستانی در محور جوکار - تویسرکان خبر داد و گفت: در این حادثه تاکنون 1 فوتی و 11 مصدوم گزارش شده است.

عباس اولیا سمیع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: ساعت 6:30 صبح امروز واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور جوکار - تویسرکان گزارش شد که عوامل اورژانس 115 تویسرکان در دقایق اولیه به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این اتوبوس حامل 34 زائر عتبات عالیات پاکستانی بوده است، ادامه داد: اقدامات پیش بیمارستانی و ارزیابی صحنه در محل انجام و مبادرت به درخواست کدهای کمکی دیگر شد.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی استان همدان بیان کرد: در این حادثه تاکنون 1 فوتی و 11 مصدوم گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: پنج آمبولانس به استعداد 10 نیروی عملیاتی و 5 نیروی ستادی از اورژانس 115 این حادثه را مدیریت و همه مصدومین فعلاً به بیمارستان ولی عصر (عج) تویسرکان اعزام شده‌اند.