شرور سابقه دار شهرکرد میان مراسم عزاداری دستگیر شد

فرد شرور برخلاف تعهد انجام شده، حین برگزاری مراسم عزاداری و ازدحام جمعیت با در دست داشتن یک قبضه قمه به طرف مردم و ماموران حاضر در محل حمله ور شد، پلیس برای جلوگیری از هرگونه حادثه ناگوار ابتدا با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک هوایی کرد.

شرورسابقه داری که با قمه به مردم و ماموران حمله ور شده بود، توسط پلیس شهرکرد زمینگیر شد.

به گزارش پلیس، سرهنگ "سید روح الله موسوی" فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد گفت: ماموران در پی کسب خبری مبنی بر قصد یک شرور برای ایجاد درگیری با مردم و برهم زدن نظم عمومی در شهرکرد، این فرد را با هماهنگی مقام قضائی به کلانتری احضار کردند و پس از توجیه وی متعهد شد از هرگونه اقدام مجرمانه و شرارت آمیز خودداری کند.


شلیک هوایی برای زمینگیری مرد شرور
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد با اشاره به اینکه این فرد شرور برخلاف تعهد انجام شده، حین برگزاری مراسم عزاداری و ازدحام جمعیت با در دست داشتن یک قبضه قمه به طرف مردم و ماموران حاضر در محل حمله ور شد، افزود: پلیس برای جلوگیری از هرگونه حادثه ناگوار ابتدا با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک هوایی کرد.


دستگیری شرور سابقه دار
این مقام انتظامی در ادامه افزود: ماموران با توجه به اینکه فرد شرور به هشدار‌های پی در پی آن‌ها توجهی نکرد به ناچار وی را از ناحیه پای چپ مورد اصابت گلوله قرار دادند و پس از دستگیری تحت الحفظ به بیمارستان منتقل کردند.


۴۷ فقره سابقه مجرمانه
وی تصریح کرد: ماموران با بررسی انجام شده دریافتند متهم دارای ۴۷ فقره سابقه شرارت است که از آن جمله می‌توان به مشارکت داشتن وی در آتش سوزی زندان شهرکرد در سال ۱۳۹۴ و مرگ ۱۱ زندانی اشاره کرد.

سرهنگ موسوی در پایان با اشاره به اظهار رضایت مردم از اقدام مقتدرانه و به موقع پلیس، تاکید کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی با مخلان نظم و آرامش مردم قاطعانه برخورد می‌کند.