تصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرج

عصر دیروز تصادف شدید ۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین در شرق به غرب بزرگراه تهران -کرج ۴ مصدوم بر جا گذاشت. در این حادثه یک دستگاه پژو 405 در بزرگراه تهران به سمت کرج ورودی پیکان شهر در حال حرکت بود که با یک دستگاه پژو 206 تصادف کرده و پس از انحرف از مسیر اصلی با یک دستگاه اتوبوس و مینی بوس نیز تصادف می‌کند.

پایگاه خبری آتش‌نشانی125: عصر دیروز تصادف شدید ۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین در شرق به غرب بزرگراه تهران -کرج ۴ مصدوم بر جا گذاشت. در این حادثه یک دستگاه پژو 405 در بزرگراه تهران به سمت کرج ورودی پیکان شهر در حال حرکت بود که با یک دستگاه پژو 206 تصادف کرده و پس از انحرف از مسیر اصلی با یک دستگاه اتوبوس و مینی بوس نیز تصادف می‌کند.

در پی این حادثه راننده و دو سرنشین پژو 206 و راننده پژو 405 دچار مصدومیت شدید شدند و پژو 405 نیز از ناحیه موتور دچار آتش‌سوزی شد.

تصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرجتصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرجتصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرجتصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرجتصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرجتصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرجتصادف شدید ۴ خودرو در بزرگراه تهران -کرج