جزییات نقشه آدم ربایی خواستگار کینه جو

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت :خواستگار کینه جو که برای انتقام از خانواده دختر مورد علاقه اش اقدام به آدم ربایی کرده بود دستگیر شد.

خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت :خواستگار کینه جو که برای انتقام از خانواده دختر مورد علاقه اش اقدام به آدم ربایی کرده بود دستگیر شد.

جزییات نقشه آدم ربایی خواستگار کینه جو

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان  سردار سید جعفر حسینی گفت:در پی اعلام وقوع یک فقره آدم ربایی دختر حدودا ۲۰ ساله در کرج، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پس از حضور در محل حادثه مطلع شدند که ۲ نفر ناشناس با یک دستگاه خودرو پراید، وی را با توسل به تهدید از جلوی منزلش ربوده و متواری شدند.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به اظهارات دوست دختر ربوده شده به عنوان تنها شاهد ماجرای حادثه آدم ربایی مبنی بر این که دوستش خواستگاری دارد که پدرش با ازدواج آن‌ها مخالف است، ماموران به خواستگار وی مظنون شدند.

سردار حسینی تصریح کرد: با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته از محل وقوع جرم، خودرو مورد نظر شناسایی و پس از استعلام از شماره پلاک خودرو، مالک آن شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: متهم دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد که با همکاری یک نفر دیگر و بنا به درخواست مرد جوانی اقدام به آدم ربایی کرده و فرد ربوده شده را به خانه‌ای در اطراف کرج انتقال و تحویل آن مرد داده اند.

این مقام انتظامی بیان کرد:با توجه به اعترافات متهم دستگیر شده و اقدامات اطلاعاتی ماموران طی دو عملیات جداگانه همدست وی و متهم اصلی دستگیر ودختر ربوده شده نیز که نزد وی بود رها و به نزد خانواده اش بازگشت.

سردار حسینی با بیان این که متهم در بازجویی‌های ماموران انگیزه خود را ازاین اقدام، انتقام از خانواده دختر مورد علاقه اش عنوان کرده است گفت: متهمان دستگیر شده تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام /