تصادف مرگبار پژو با درخت

در یک حادثه رانندگی عجیب، یک دستگاه خودرو سواری در برخورد شدید با درخت خیابان متلاشی و راننده آن نیز در دم کشته شد.

خبرگزاری مهر: در یک حادثه رانندگی عجیب، یک دستگاه خودرو سواری در برخورد شدید با درخت خیابان متلاشی و راننده آن نیز در دم کشته شد.

شاهدان با دیدن صحنه این حادثه شدید رانندگی در خیابان فدائیان اسلام، بلوار ابریشم، طی تماس تلفنی وقوع آن را صبح دیروز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع دادند که با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۳ و نیز گروه امداد و نجات ۲ به محل حادثه رهسپار شدند.

توکل قاسم پور رئیس ایستگاه ۱۴ آتش نشانی که در محل این حادثه حضور پیدا کرده بود، در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به علت نامشخصی پس از برخورد با جدول خیابان و یک اصله درخت حاشیه بلوار، بر روی سقف واژگون شد.

وی اضافه کرد: شدت تصادف به حدی بود که خودرو سواری کاملا متلاشی شد و همچنین راننده آن که مردی ۵۵ ساله و تنها سرنشین این خودرو بود، در داخل اتاقک آن گرفتار و به سختی مجروح شد.

رئیس ایستگاه آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی و قطع برق خودرو، با استفاده از تجهیزات ئیدرولیکی ویژه نجات، اقدام به برش بدنه خودرو کرده و سپس راننده را از میان آهن پاره های این وسیله نقلیه بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

قاسم پور ادامه داد: طبق معاینات تیم پزشکی اورژانس حاضر در محل مشخص شد که راننده خودرو بر اثر شدت صدمات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به این که پلیس راهور هم اکنون علت بروز این حادثه رانندگی را در دست بررسی قرار داده است، گفت: پیکر این شخص برای انجام اقدامات قانونی به نیروی انتظامی تحویل داده شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.

شایان ذکر است، این خودرو در خاتمه عملیات به وسیله جرثقیل به پارکینگ منتقل شد.