جسد مرد سوئیت‌دار با دهان و دست و پای بسته پیدا شد

مقتول مرد سوئیت دار است که عامل یا عاملان جنایت، با پاره کردن ملحفه تختخواب، دست‌ها و پا‌های او را بسته و سپس با فرو بردن مقداری از پارچه‌ها در دهان و همچنین پیچاندن پارچه ملحفه به دور گردن، او را به طرز وحشتناکی به قتل رسانده اند! ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که عاملان این قتل، بدون تخریب لوازم یا بخشی از در سوئیت، وارد اتاق شده و دست‌های مرد سوئیت دار را از پشت سر بسته اند.

مرد ۵۰ ساله‌ای که با اجاره سوئیت‌های پنج طبقه به مسافران در مشهد کاسبی می‌کرد، با دست و پای بسته در یکی از واحد‌های همین ساختمان به قتل رسید.

به گزارش خراسان، عصر پنج شنبه گذشته، ماجرای کشف جسد مردی در یکی از سوئیت‌های آپارتمان پنج طبقه‌ای در مشهد، نیرو‌های کلانتری فیاض بخش را به خیابان امام رضا (ع) کشاند آن‌ها با دیدن جسدی که با دست و پای بسته داخل یکی از سوئیت‌ها قرار داشت، موضوع را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

دقایقی بعد قاضی کاظم میرزایی که هنوز درگیر پرونده خودکشی مردی بود که همسرش را به قتل رسانده، عازم محل وقوع جنایت شد و به تحقیق در این باره پرداخت.


بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد مقتول مرد سوئیت دار است که عامل یا عاملان جنایت، با پاره کردن ملحفه تختخواب، دست‌ها و پا‌های او را بسته و سپس با فرو بردن مقداری از پارچه‌ها در دهان و همچنین پیچاندن پارچه ملحفه به دور گردن، او را به طرز وحشتناکی به قتل رسانده اند! ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که عاملان این قتل، بدون تخریب لوازم یا بخشی از در سوئیت، وارد اتاق شده و دست‌های مرد سوئیت دار را از پشت سر بسته اند.


قاضی کاظم میرزایی پس از انجام تحقیقات اولیه در محل وقوع جنایت، سراغ زنی رفت که به عنوان نظافتچی در این آپارتمان پنج طبقه مشغول کار بود.


این زن در پاسخ به سوال مقام قضایی که چگونه متوجه ماجرای قتل شد؟ گفت: من برای شست وشو و نظافت با درخواست «ع-م» (مرد سوئیت دار) به این جا می‌آیم.


شب قبل از وقوع این حادثه (چهارشنبه) نیز به این جا آمدم و واحد‌ها را نظافت کردم. سپس به آقای «م» گفتم اگر نیاز دارد فردا هم برای نظافت بیایم! که او قبول کرد و گفت: فردا هم حتما بیا! این زن افزود: وقتی روز بعد وارد آپارتمان شدم کسی را ندیدم فقط یکی از مسافران را دیدم که بیرون رفت. هر چه به دنبال آقای «م» گشتم اثری از او نیافتم! به همین خاطر به اتاقکی رفتم که زیر پله‌ها قرار دارد چرا که مدارک مسافران و بقیه امور مربوط به هتل آپارتمان (غیرمجاز) در آن جا نگهداری می‌شود. من تصور کردم شاید برای برداشتن مدرکی به اتاقک مذکور رفته باشد، ولی باز هم او را پیدا نکردم. در حالی که ناامید شده بودم با مالک اصلی که «م» هتل آپارتمان را از او اجاره کرده، تماس گرفتم وموضوع را برایش بازگو کردم. مدتی بعد مالک اصلی آمد و با هم به دنبالش گشتیم که جسد او را در یکی از واحد‌ها دیدیم!...


بنابر این گزارش، مردی که آپارتمان پنج طبقه را به مرد سوئیت دار (مقتول) اجاره داده بود نیز به قاضی ویژه قتل عمد گفت: وقتی به این جا آمدم، همه واحد‌ها را گشتیم تا به سوئیتی رسیدیم که معمولا «م» برای استراحت به آن جا می‌رفت چرا که در و پنجره هایش رو به خیابان باز می‌شد! وقتی در اتاق خواب سوئیت را گشودیم با پیکر بی جان «م» روبه رو شدیم در حالی که دست و پاهایش بسته بود!


تحقیقات بیشتر درباره معمای این پرونده جنایی از سوی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حالی همچنان ادامه دارد که بررسی‌ها مشخص کرد: متصدیان هتل آپارتمان مذکور مجوز‌های قانونی برای اجاره سوئیت‌ها به مسافران را نداشتند.