انفجار ساختمان مسکونی در تجریش

در ساعت 03:38 بامداد امروز چهارشنبه، نشت گاز در یک محل گودبرداری موجب وقوع انفجار یک ساختمان مسکونی در میدان تجریش، خیابان دربند شد.

پایگاه خبری آتش نشانی 125: در ساعت 03:38 بامداد امروز چهارشنبه، نشت گاز در یک محل گودبرداری موجب وقوع انفجار یک ساختمان مسکونی در میدان تجریش، خیابان دربند شد.

در قطعه زمینی به مساحت هزار متر که در آغاز مرحله گودبرداری بود، بیل مکانیکی با لوله گاز برخورد کرده و موجب نشت گاز در محل شد که آتش نشانان با حضور در محل ایمن سازی لازم را انجام دادند. اما در دقایق پایانی کار بود که به یکباره ملکی دو طبقه و مسکونی که در فاصله 20 متری این زمین قرار داشت و از زیر زمین آن به عنوان کارگاه صنایع دستی استفاده می شد دچار انفجار و آتش سوزی شد.

خوشبختانه 5 یا 6 نفری که در طبقات بالایی ساختمان بودند از محل خارج شدند اما بر اثر شدت انفجار تمام شیشه های ساختمان خسارت دید. همچنین یک دستگاه موتور سه چرخ که در خیابان مقابل این ساختمان پارک شده بود شعله ور شد که حریق آن اطفا شد.

انفجار ساختمان مسکونی در تجریشانفجار ساختمان مسکونی در تجریشانفجار ساختمان مسکونی در تجریشانفجار ساختمان مسکونی در تجریشانفجار ساختمان مسکونی در تجریشانفجار ساختمان مسکونی در تجریش