غرق شدن پدر و پسر سنندجی در سد وحدت

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از غرق شدن دو عضو یک خانواده ساکن روستای عیسی از توابع شهرستان سنندج خبر داد و گفت: اکیپ غواصی این سازمان جهت بیرون کشیدن اجساد از آب به این روستا اعزام شدند.

سهیل فضل وزیری ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: غروب روز گذشته  پدر و پسر ساکن روستای عیسی از توابع شهرستان سنندج در سد وحدت اقدام به شنا می‌کنند.

وی افزود: متاسفانه این دو عضو یک خانواده به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق می‌شوند و اهالی محل از طریق سامانه 125  جزییات حادثه را به این سازمان اطلاع می‌دهند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: با توجه به تاریک شدن هوا امکان جستجو جهت یافتن جسد برای اکیپ غواصی امکان پذیر نبود بنابراین تیم غواصی امروز صبح به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: یکی از اجساد افراد غرق شده توسط اهالی محل از آب بیرون کشیده شد و اکیپ غواصی این سازمان عملیات جستجو برای یافتن دیگر جسد را تا دقایقی دیگر شروع خواهد کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش تیم غواصی بتوانیم در کمترین زمان ممکن جسد فرد دیگر که پدر این خانواده داغ دیده است را از آب بیرون بکشیم.

منبع: ایسنا