مشاهدات عجیب نوجوانی که پس از مرگ زنده شد!

مردی که در نوجوانی و پس از چند دقیقه از مرگش دوباره زنده شده بود مشاهدات عجیب خود را بازگو کرد.

مردی که در نوجوانی تجربه نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته بود اقدام به بازگوی این وقایع کرد.

او که نامش را "آندره بی" اعلام کرده است می گوید در ماه مارس سال 1981 پس از یک حادثه، وقایع پس از مرگ را تجربه کرده بود. بنا به گفته آندره که تجربه اش را در سایت NDERF (بنیاد پژوهش درباره تجربیات نزدیک به مرگ) به اشتراک گذاشته او زمانی که 13 سال داشت پس از پاره شدن گلویش توسط یک بطری شیشه ای در حالی که بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد. بنا به ادعای آندره او بلافاصله بدنش را ترک کرد و در حالی که در محیطی نورانی وارد شده بود صدای آرام مردی را شنید که به او گفت زمان ترک جسمش فرا نرسیده است.

آندره در این باره گفت : " کاملا در بالای جسم شناور و بیهوش بودم. من لحظه ورود به بیمارستان و راهروی تاریکی را که وارد آن شدم  به یاد می آورم. خانواده ام  را در حالی که در کنار تختم ایستاده بودند و گریه می کردند می دیدم. اما من در بدنم نبودم و احساس می کردم در خارج از آن و بر فراز آن حضور دارم. نوری آرامبخش را دراطرافم احساس  می کردم. ناگهان صدایی که شبیه به صدای یک مرد بود به من گفت : " هنوز زمان مرگت فرا نرسیده است. تو هنوز آماده نیستی."

آندره افزود : " شبیه به رویا بود و نمی توانم صورت آن مرد را به یاد بیاورم. آن صدا صدای مردی مهربان و دوست داشتنی بود اما نمی دانم او دقیقا چه کسی بود."

آندره تجربه خروج از جسمش را خوشایند و خالی از ترس و وحشت توصیف می کند. او تجربه اش را واقعی دانسته و می گوید خدا و جهان پس از مرگ وجود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان