ترافیک در خروجی های مازندران به سمت تهران سنگین است

پس از اتمام تعطیلات از صبح امروز شاهد حجم بالای تردد خودرو ها در جاده های کندوان و هراز به سمت تهران هستیم.

ترافیک در خروجی های مازندران (کندوان و هراز ) به سمت پایتخت، روز شنبه پس از پایان تعطیلات عید غدیر و آخر هفته سنگین است.

رئیس پلیس راه استان مازندران به ایرنا گفت: پس از اتمام تعطیلات از صبح امروز شاهد حجم بالای تردد خودرو ها در جاده های کندوان و هراز به سمت تهران هستیم.

سرهنگ علیرضا قدمی افزود: هم اکنون بار ترافیکی کندوان مسیر شمال به جنوب از شهر مرزن آباد تا دهانه شمال تونل کندوان سنگین است و این شرایط در مسیر جنوب به شمال نیز نیمه سنگین است و در محدوده های هزارچم، سیاه بیشه و پل زنگوله ترافیک سنگین می باشد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در هراز مسیر شمال به جنوب از وانا تا پلور سنگین است و مسیر جنوب به شمال این محور نیز از پلور تا گزنک سنگین و از گزنک تا وانا نیمه سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: در جاده سوادکوه با وجود پرحجم بودن تردد وسایل نقلیه بدون ترافیک و به صورت روان در حال انجام است.

جاده چالوس و هراز عصر امروز یکطرفه می شود

سرهنگ قدیمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 امروز (شنبه ) تا ساعت 24از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 20 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا ساعت 24 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه انجام خواهد شد.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر جاده اصلی و فرعی دارد که سه هزار و 600 کیلومتر آن محور اصلی است.

هراز ، سوادکوه و کندوان سه محور اصلی منتهی به پایتخت است که در روزهای پایان هفته بویژه پایان فصل تابستان زیر بار ترافیک سنگین خودروهای مسافران می رود.

عصرایران