قاتل جوان عنبرآبادی دستگیر شد

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری قاتل جوان عنبرآبادی ظرف کمتر از دو ساعت در محل مخفیگاهش خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری قاتل جوان عنبرآبادی ظرف کمتر از دو ساعت در محل مخفیگاهش خبر داد.

یوسف سبحانی اظهار داشت: در اولین ساعات بامداد امروز متاسفانه در اثر نزاع و درگیری لفظی بین دو جوان عنبرآبادی که با یکدیگر دوست نیز بوده اند یکی از آنها با ضربات چاقو به قتل می رسد

وی گفت:بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی وپلیس قرار گرفت و کارگاهان پلیس آگاهی به همراه مقام قضائی در محل حادثه که واقع در مجتمع ورزشی شهید مختاری بوده حاضر وتحقیقات میدانی آغاز می شود.

این مقام قضائی اعلام کرد:پس از انجام بررسی های اولیه مشخص می شود قاتل (ف.الف)جوانی ۲۵ساله می باشد که بلافاصله طی یکسری اقدامات پلیسی متهم ظرف کمتر از ۲ساعت دستگیر می شود

دادستان عنبرآباد شرب خمر را عامل مهمی در بروز بسیاری از جرائم خشن دانست و تاکید کرد:عزم دستگاه قضائی در برخورد با عوامل تولید و توزیع مشروبات الکلی جدی است.

وی با بیان اینکه اکثر متهمانی که بر اثر مصرف مشروبات الکلی اقدام به انجام جرائم خشنی از جمله قتل نموده اند،پس از حادثه از کار خود پشیمان هستند،افزود: بایستی نهاد فرهنگی در این زمینه ورود و فرهنگ سازی نمایند و آثار زیان بار مصرف مشروبات الکلی را به ویژه برای جوانان تبیین نمایند.