طرح گازرسانی شهرستان مهدیشهر با ۱۴میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد

طرح گازرسانی شهرستان مهدیشهر با ۱۴میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد

مهدیشهر- مدیرعامل گاز سمنان با بیان اینکه طرح گازرسانی مهدیشهر با ۱۴میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد، گفت: تقویت خط گاز و گازرسانی به روستای فولاد محله موضوع این پروژه است.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی رضا شریفی نژاد بعد از ظهر سه شنبه در آئین افتتاح طرح گازرسانی به روستای فولاد محله مهدیشهر، ضمن بیان اینکه تقویت خط گازی شهرستان مهدی‌شهر و پروژه گازرسانی به فولاد محله ۱۴ میلیارد تومان هزینه در  بر داشته است، اظهار داشت: این پروژه با تاکید دولت بر گازرسانی روستایی در مدت سه سال به اجرا رسیده و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

وی افزود: مردم روستای فولاد محله از این پس از نعمت گاز برخوردارند و می توانند از هفته آتی برای دریافت اشتراک گاز به شرکت گاز مهدیشهر مراجعه کنند.

گاز یکی از محورهای توسعه فولاد محله

فرماندار مهدیشهر نیز در این مراسم ضمن بیان اینکه گازرسانی به فولاد محله در زمره وعده های دولت بود که امروز جامه عمل پوشانده شد، گفت: نگاه حاکم بر مجموعه شهرستان مبتنی بر توسعه متوازن است و طبق این سیاست مردم در روستاها و شهرها به طور یکسان از خدمات بهره مند می شوند.

حسن ارگی با بیان اینکه گازرسانی به فولاد محله با توجه به ظرفیت های عظیم این منطقه می تواند یکی از عوامل توسعه همه جانبه باشد، ابراز کرد: روستای فولاد محله ظرفیت‌های بالایی را در حوزه گردشگری و در تحقق شعار «از کویر تا خزر از مسیر شهرستان مهدی‌شهر» دارد.

وی در پایان افزود: ۴۸ پروژه به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال طی ایام هفته دولت در شهرستان مهدیشهر افتتاح می شود.