اشتباه عجیب شهرداری در جابجا کردن دو جسد

خبری تحت عنوان جسد یاسوجی سر از روستای قلعه بنی دهستان جاورده بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه درآورد، در فضای مجازی منتشر شد و گفته شد که در روز تشییع جنازه بانویی از روستای قلعه بنی، جسد مردی از یاسوج با جسد این بانو با اشتباه مسئولان غسالخانه شهرداری یاسوج جابه جا شد.

خراسان نوشت: جابه جایی جسد دو زن در یاسوج ماجرای عجیبی را رقم زد.غلامحسین عبدی‌پور، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری یاسوج دیروز، پنجم شهریورماه ضمن تأیید جابه جایی جسدها، گفت: این قضیه طی اشتباهی در روز یک شنبه، چهارم شهریورماه صورت گرفت و جسد دو زن جابه جا شد، این که گفته شده جسد یک زن با یک مرد جابه جا شده کذب است و صحت ندارد.

وی افزود: مجموعه آرامستان پس از اشتباه پیش آمده این موضوع را متوجه شدند که طی تماس در بین راه با خانواده متوفی به آن ها اطلاع داده شد و جسد به نماز میت نرسیده بود و برگشت داده شد. مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری یاسوج بیان کرد: اصلاح این جابه جایی حدود یک ساعت طول کشید و با حضور شهردار، برخی از اعضای شورای شهر و مجموعه نیروی انتظامی جسد‌ها رد و بدل شدند و موضوع پایان یافت.

عبدی‌پور با بیان این که انسان جایز الخطاست و همه هم اشتباه می‌کنند، تصریح کرد: بنده خود از خانواده متوفیان عذرخواهی کردم و دستشان را هم بوسیدم.

یادآور می‌شود، (یک شنبه، چهارم شهریورماه) خبری تحت عنوان جسد یاسوجی سر از روستای «قلعه بنی» دهستان جاورده بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه درآورد، در فضای مجازی منتشر شد و گفته شد که در روز تشییع جنازه بانویی از روستای قلعه بنی، جسد مردی از یاسوج با جسد این بانو با اشتباه مسئولان غسالخانه شهرداری یاسوج جابه جا شد.

بعد از تاخیر و انتظار مردم برای شروع مراسم بانو هنگام اقامه نماز میت بود که بستگان میت با تماسی از مسئولان غسالخانه یاسوج متوجه شدند که جسد در تابوت متعلق به آن ها نیست و متعلق به مردی از یاسوج است، مراسم تشییع ناتمام ماند و جنازه به یاسوج انتقال داده شد و مردم روستای قلعه بنی در انتظار جسد بانوی خود هستند.