افتتاح 30 مرکز توانبخشی و اجتماعی در هفته دولت در استان تهران

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به بهره برداری و افتتاح 30 مرکز توانبخشی،اجتماعی و اشتغالزایی جامعه هدف بهزیستی گفت: این مراکز با همکاری بخش خصوصی و با هزینه 20 میلیارد تومان راه اندازی شده است.

افتتاح 30 مرکز توانبخشی و اجتماعی در هفته دولت در استان تهران

اکبر بیات نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برنامه ریزی سازمان بهزیستی استان تهران برای ارائه خدمات مطلوب تر و با کیفیت اظهار کرد: در این زمینه 30 مرکز خدماتی با همکاری بخش خصوصی همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: برای راه اندازی این تعداد مرکز 20 میلیارد تومان هزینه شده است ضمن اینکه این مراکز در بخش‌های مختلف توانبخشی،اجتماعی و درمان اعتیاد و پیشگیری بوده است و در واقع در تمام شهرستان‌های تهران مراکز جدید ارائه خدمت راه‌اندازی شده است.

بیات نژاد گفت: مراکز جدید سازمان بهزیستی با هدف ارائه خدمات مطلوب تر و بهنگام به بهره‌داری رسیده است ضمن اینکه توزیع عادلانه خدمات به جامعه هدف بهزیستی اصلی‌ترین برنامه بهزیستی استان محسوب می‌شود.

مدیر کل بهزیستی استان تهران ادامه داد: در 6 ماه دوم سال 97 برنامه‌های جدیدی برای مددجویان تحت پوشش پیش بینی شده است که از آن جمله می‌توان به برنامه‌های حوزه اشتغال و توانمندی سازی جامعه هدف اشاره کرد.

وی افزود: توزیع وسایل کمک توانبخشی به معلولان نیز در نیمه دوم سال جاری ادامه خواهد داشت و این طرح برای معلولان واجد شرایط انجام می‌شود.

انتهای پیام/