انهدام باند سارقان مسلح در اندیمشک

فرمانده انتظامی خوزستان از انهدام باند3 نفره سارقان مسلح درشهرستان اندیمشک خبر داد.

سردار حیدر عباس زاده از انهدام باند3 نفره سارقان مسلح در شهرستان اندیمشک خبر داد.

وی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه در سطح شهرستان اندیمشک، دستورات ویژه جهت شناسایی و دستگیری افراد شرور به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان ابلاغ شد.

وی در ادامه گفت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی بمحض دریافت تدابیر و راهکارهای امنیتی و انتظامی با تشکیل تیم های پلیسی مجرب نسبت به اجرای تورهای امنیتی با توجه به جغرافیای جرم سارقان اقدام کردند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه اظهار داشت: در بررسی های اولیه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی مشخص شد، سارقان اعضای یک باند حرفه ای می باشند که با 2 دستگاه خودرو پژو 405 در نقاط مختلفی از شهرستان اندیمشک وهمچنین شهرستان همجوار اقدام به شرارت، سرقت مسلحانه و تیر اندازی می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان افزود: مأموران پلیس پس از تلاشهای مستمر موفق به شناسایی محل اختفاء سارقان شدند که پس از  هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه تمامی اعضای باند  3 نفره سارقان مسلح و شروران متواری را در مخفیگاهشان دستگیر و تعداد 2 دستگاه پژو 405، یک قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف بهمراه خشاب مربوطه را کشف وضبط کردند.

سردار عباس زاده در ادامه با بیان اینکه سارقان در تحقیقات پلیس به 5 فقره سرقت مسلحانه و تیراندازی به سمت ماموران گشتی  اعتراف کردند، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عباس زاده در خاتمه تصریح کرد: نیروی انتظامی مصمم است با افرادی که به هرنحوی بخواهند امنیت شهروندان را خدشه دار کنند، بدون مماشات و با قاطعیت برخورد قانونی خواهد کرد.