راننده لندکروز جنجالی شناسایی شد

راننده و سرنشین خودرو لندکروزی که در جاده دشت ارژن شیراز اقدام به ضرب و شتم مأمور پلیس کرده بودند، شناسایی شده‌اند.

راننده لندکروز جنجالی شناسایی شد راننده و سرنشین خودرو لندکروزی که در جاده «دشت ارژن» شیراز اقدام به ضرب و شتم مأمور پلیس کرده بودند، شناسایی شده‌اند.

به گزارش فارس، از روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن یک دستگاه لندکروز واژگون و یک فرد خشمگین در حال حمله فیزیکی به مأمور پلیس راه و ضرب و شتم او است.

به روایت کاربران فضای مجازی، فرد مهاجم، راننده خودرویی بوده که پس از تعقیب و گریز پلیس، در نزدیکی شهر دشت ارژن واژگون و دچار خسارت جدی شد. صدای این ویدئو که در کانال ریواس جنوب منتشر شده، به دلیل فحاشی‌ها و استفاده از الفاظ رکیک توسط فرد مهاجم قطع شده است.

در همین حال ساعاتی پس از انتشار این ویدئو، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اعلام خبر شناسایی راننده و سرنشین متخلف، گفته که مأمور پلیس در حین انجام وظیفه قانونی خود بوده و خودروی لندکروز نیز به علت بی‌احتیاطی در جاده دشت ارژن واژگون شده است.

به گفته‌ی سرهنگ محمدی، این دو فرد نسبت به مأمور پلیس راه حین انجام وظیفه، اهانت و تمرد کرده و با او درگیر شده‌اند. بنا بر اعلام این مقام انتظامی این افراد در حال حاضر تحت تعقیب پلیس قرار گرفته‌اند و با متمردان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.