شناسایی و دستگیری زوج زورگیر در تهران

رئیس کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی گفت: زوجی که با استفاده از سلاح سرد و گرم اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرگرد محمدرضا ملکوتی رئیس کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره زورگیری توسط یک زن و مرد، شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران در پایش‌های اطلاعاتی موفق شدند، مخفیگاه این سارقان را در محدوده محله مرتضی گرد شناسایی کنند، گفت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری سارقان و بازرسی از مخفیگاه آنان صادر شد.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: ماموران به طور مستمر مخفیگاه سارقان را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه موفق شدند ضمن دستگیری متهمان، تعدادی از اموال مسروقه نظیر ۲۴ دستگاه تلفن همراه، ۳ دستگاه تبلت، ۱۰۹ عدد فندک و ۱۷ کیف زنانه را کشف کنند.

رئیس کلانتری مصطفی خمینی تصریح کرد: ماموران کلانتری موفق شدند در این بازرسی ۲۱ قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح گرم نیز کشف کنند.

سرگرد ملکوتی با اشاره به اینکه متهم اصلی، زورگیری را با همکاری همسرش انجام می‌داد، گفت: این متهمان به ۴۴ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.