۶ نفر در تصادف جاده زابل - نهبندان در آتش سوختند و کشته شدند

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه جمعه شب ۲ دستگاه پراید از دوراهی نهبندان به سمت زابل و یک پژو از زابل به سمت دوراهی نهبندان در حرکت بودند که به دلیل انحراف به چب ناشی از سبقت، یکی از پراید‌ها با پژو برخورد کرد.با توجه به شدت برخورد هر ۲ ماشین آتش گرفته و یکی از سرنشینان پژو و پنج سرنشین پراید فوت کردند.

مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: ۶ نفر بر اثر سانحه رانندگی جمعه شب در مسیر زابل - نهبندان محدوده میل نادر در آتش سوختند که پیکر پنج نفر از آنان به دلیل شدت سوختگی فعلا قابل شناسایی نیست.

دکتر رضا عبدی روز شنبه در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: اجساد این افراد برای شناسایی و صدور جواز دفن به پزشکی قانونی زابل انتقال یافت.

وی افزود: با توجه به شدت سوختگی فعلا فقط پیکر یکی از ۶ کشته شناسایی شده و بقیه در حال شناسایی است.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه جمعه شب ۲ دستگاه پراید از دوراهی نهبندان به سمت زابل و یک پژو از زابل به سمت دوراهی نهبندان در حرکت بودند که به دلیل انحراف به چب ناشی از سبقت، یکی از پراید‌ها با پژو برخورد کرد.

سرهنگ کشواد بهروزی زاده افزود: با توجه به شدت برخورد هر ۲ ماشین آتش گرفته و یکی از سرنشینان پژو و پنج سرنشین پراید فوت کردند.

وی ادامه داد: همچنین یکی از سرنشینان پژو مجروح شد.

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان تصریح کرد: علت این تصادف به طور ۵۰ درصدی انحراف به چپ ناشی از سبقت پراید و نقص راه اعلام شده است.

به گزارش ایرنا مسیر زابل - نهبندان واقع در شمال سیستان و بلوچستان این استان را به استان خراسان جنوبی متصل می‌کند.

لینک کوتاه