آب رودخانه نکا هزگز قطع نخواهد شد

ساری- ایرنا- استاندار مازندران هدف از ایجاد زیرساخت های مختلف را کمک به زندگی و کسب و کار مردم دانست و با اشاره به کاربری های سد گلورد ، گفت : آب رودخانه نکا هرگز قطع نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد اسلامی روز جمعه در مراسم بهره برداری از پل آزدگان شهر نکا افزود: اجازه نخواهیم داد حیات و اکوسیستم این رودخانه آسیب ببیند و مردم نگرانی در این بخش نداشته باشند.
شهروندان نکایی در پی بهره برداری از سد گلورد و انتقال آب آن به مناطق پائین دست و شهرستان بهشهر ، نسبت به احتمال خشکیدن نکارود ابراز نگرانی کرده بودند .
استاندار مازندران گفت: شان ما و همه مسئولان خدمت رسانی به مردم است و باید از حداکثر منابع استفاده کنیم.
وی با اشاره به سفر وزیر نیرو به مازندران طی دو روز گذشته ، افزود : طرح های بزرگی در حوزه آب ، برق و فاضلاب در استان اجرا شده و یا در دست اجراست که هدف تمامی آنها رفع مشکلات مردم و خدمت رسانی به آنهاست .
اسلامی ساخت پل آزادگان را هم نمونه ای از خدمتگزاری به مردم دانست و گفت: پل آزادگان نکا و بلوار احداث شده در 103 روز، نمادی از توانستن است که نشان داد می توان با ضوابط استانداردها به مردم خدمت کرد.
وی افزود: دولت و مردم باید در کنار هم برای توسعه گام بردارند و مردم باید پشتیبانی کنند تا سازندگی بیشتر از همیشه ادامه یابد و حس ملموس خدمت رسانی را احساس کنند.
فاز نخست پل آزادگان نکا با هدف کاهش گره ترافیکی و باز شدن قفل چندین ساله ترافیک این شهر صبح امروز با حضور استاندار مازندران به بهره برداری رسید.
با ساخت این پل ، تردد روزانه خودروهای مختلف شهری و عبوری در معبر اصلی، خیابان و بلوار اصلی شهر نکا که همواره با ترافیک همراه بود، ساماندهی می شود.
پل آزادگان به طول 100 متر با ارتفاع هفت متر و با هزینه حدود 12 میلیارد تومانی برای تملک اراضی، ساخت و ساز و بازگشایی به بهره برداری رسید.
شهر نکا حدود 50 هزار نفر جمعیت دارد.