جزئیات تصادف اتوبوس زائران عراقی در سمنان

رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: در تصادف اتوبوس زائران عراقی در مسیر دامغان- سمنان، یک مسافر جان باخت و 20 نفر مصدوم شدند.

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: در تصادف اتوبوس زائران عراقی در مسیر دامغان- سمنان، یک مسافر جان باخت و 20 نفر مصدوم شدند.

سرهنگ تقی کبیری افزود: یک دستگاه اتوبوس حامل زائران عراقی که از مشهد به سمت قم در حرکت بود، 30 دقیقه بامداد امروز از پشت با یک دستگاه تریلی برخورد کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این تصادف که در هشت کیلومتری سمنان در سرازیری کوهپایه در مسیر دامغان- سمنان رخ داد، یکی از مسافران عراقی در دم جان باخت و 20 نفر مصدوم سانحه نیز به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان سمنان بیان کرد: 15 نفر از مصدومان در بیمارستان کوثر سمنان سرپایی درمان شدند و پنج نفر همچنان بستری هستند که حال آن ها وخیم نیست.

وی، علت این تصادف را بی توجهی راننده اتوبوس به علت خستگی و خواب آلودگی عنوان کرد و گفت: با وجود ترافیک پرحجم جاده در آن زمان، این تصادف باعث مسدود شدن جاده نشد.

رئیس پلیس راه استان سمنان تاکید کرد: ماموران پلیس راه استان از لحظاتی پس از سانحه در صحنه حاضر بودند و با هدایت ترافیک، مانع مسدود شدن جاده شدند.