سارق ۱۵ مزدا ۳ که فقط عاشق سرعت است!

من عاشق سرعتم. دوست دارم با ماشین دور دور کنم و تو خیابونا لایی کشی کنم. انگیزه برای این کارم عشق به سرعته. وقتی که ماشین‌ها رو بر می‌داشتم، اونقدر تو خیابونا می‌چرخیدم و پز می‌دادم تا وقتی که بنزینشون تموم بشه، بعد تموم شدن بنزین، ماشین‌ها و خالی شدن باکشون اونارو تو خیابون پارک می‌کردم و زنگ می‌زدم جرثقیل بیاد ببرتشون.

تعمیرکار خودرو‌های شاسی بلند که فقط برای دور دور کردن در خیابان و عشق به سرعت، اقدام به سرقت خودرو‌های خارجی می‌کرد، توسط پلیس به دام افتاد.

گفتگوی باشگاه خبرنگاران جوان با این متهم را در ادامه می‌خوانید:

چند سالت است؟
۳۱ سالمه.

برای چه کاری بازداشت شده ای؟
به خاطر سرقت ۱۵ تا مزدا ۳ و داشتن موادمخدر منو گرفتن آوردن اینجا.

چرا سرقت می‌کردی؟
عشق آقا.

عشق به چی؟
آقا عشق به سرعت، من عاشق سرعتم. دوست دارم با ماشین دور دور کنم و تو خیابونا لایی کشی کنم. انگیزه برای این کارم عشق به سرعته.

خب بعد سرقت با خودرو‌ها چکار می‌کردی؟
وقتی که ماشین‌ها رو بر می‌داشتم، اونقدر تو خیابونا می‌چرخیدم و پز می‌دادم تا وقتی که بنزینشون تموم بشه، بعد تموم شدن بنزین، ماشین‌ها و خالی شدن باکشون اونارو تو خیابون پارک می‌کردم و زنگ می‌زدم جرثقیل بیاد ببرتشون.

گفتی خودرو‌ها رو بر می‌داری! این اسمش سرقت نیست؟
نه آقا من دزد نیستم، فقط، چون پولم نمیرسه، ماشین‌های مدل بالا رو بر می‌دارم و می‌رم دور دور می‌کنم، بعدشم زنگ می‌زنم جرثقیل بیاد ببرتش.

خودت ماشین داری؟
آره یه دونه پراید دارم.

ماهیانه درآمدت چقدر هستش؟
حدودا ۲ میلیون تا ۲ و نیم میلیون تومن.

تحصیلاتت چیه؟
دیپلم کامپیوتر دارم.

نحوه باز کردن قفل در خودرو‌ها رو از کجا و چطور یاد گرفتی؟
تو زندان از رفیقام یاد گرفتم.

چندتا خودرو سرقت کردی و بیشتر چه خودرو‌هایی بودن؟
۱۵ تا همشونم مزدا ۳.

متاهلی؟
آره نامزد دارم.

نامزدت از کارهات با خبره؟
اولاش نه، اما بعدا فهمید و آخرین بار که یه دونه از همین مزدا ۳‌ها رو که برداشته بودم رو سوئیچشو برداشت که من نتونم باهاش برم بیرون و یه خودرو دیگه رو بردارم که، چون رانندگیش بد بود به درو دیوار زد و بدنه ماشین خراب شد، تو همین حال هم مامورا شماره ماشین رو که از قبل داشتن رو بهش مشکوک شدن و متوجه سرقتی بودنش شدن و همون لحظه زنم رو به خاطر دزدی و اتهام سرقت گرفتن.

همسرت الان کجاست؟
تو زندان.

در پایان با اعلام بررسی تحقیقات تکمیلی و انجام بازجویی‌ها از سارق، پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.