تصادف مرگبار در اتوبان تهران - ساوه

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از تصادف دو دستگاه نیسان در اتوبان تهران ـ ساوه خبر داد و گفت:‌در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر نیز به دلیل جراحات وارده به مراکز درمانی منتقل شد.

خبرگزاری فارس: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از تصادف دو دستگاه نیسان در اتوبان تهران ـ ساوه خبر داد و گفت:‌در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر نیز به دلیل جراحات وارده به مراکز درمانی منتقل شد.

جلال ملکی، اظهار داشت:‌در ساعت 6:42 صبح امروز در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران ـ ساوه نرسیده به بزرگراه آزادگان حادثه تصادف به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد و بلافاصله مأموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه نیسان که شیر حمل می‌کرد در کنار بزرگراه متوقف شده بود و به یکباره یک دستگاه نیسان دیگر با این خودرو برخورد کرده بود.

وی افزود: در اثر این حادثه فردی که در خودروی اول بود، در داخل خودرو محبوس شد و پس از اینکه آتش‌نشانان این راننده 40 ساله را خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند مشخص شد جان خود را از دست داده است.

ملکی افزود: راننده دوم نیز به دلیل مصدومیت‌های شدید به مراکز درمانی منتقل شد.