"به من مواد داد و من سراغ ناموسش رفتم"

تصمیم گرفتم از حمید که برای اولین بار مرا به سوی موادمخدر کشاند انتقام بگیرم، او به من مواد داد و من سراغ ناموسش رفتم. قصد داشتم که بلایی بر سر زنش بیاورم. به همراه دوستانم زمانی که مطمئن بودیم حمید در خانه نیست به زور وارد خانه او شدیم و چیزی نمانده بود که نیت شوم خورا عملی کنیم که پلیس سر رسید و دستگیر شدیم.

مهران ۴۶ساله که به جرم سرقت و درگیری دستگیر شده است در حالی که مقابل بازپرس قرار گرفته می‌گوید: روزی یکی از پولدار‌های شهر بودم و دوستان زیادی داشتم.

به گزارش رکنا، وی ادامه داد: دفتر مشاوره املاک راه اندازی کردم و پول زیادی به جیب زدم. یکی از دوستانم که کافه سنتی داشت معتاد بود و هربار که به خانه اش می‌رفتم از من می‌خواست تا در کنار بساطش بنشینم. تا این که در پی یک رودربایستی برای اولین بار نزد او مواد مصرف کردم. همسرش می‌گفت: او را آلوده نکن، اما حمید دست بردار نبود.

مهران در ادامه گفت: ۳ ماه مواد مصرف کردم، اما پس از آن به خاطر ازدواج با دختری مصرف مواد را کنار گذاشتم. چند وقتی بود که به خرید و فروش خودرو‌های گران قیمت هم روی آورده بودم و باز هم به خاطر رودربایستی برای چند تن از دوستانم چک کشیدم تا آن‌ها خودرو‌های اقساطی بخرند، اما چک‌ها برگشت خورد و من مجبور شدم همه اموالم را بفروشم تا زندان نروم، اگرچه دیگر اجاره نشین شده بودم، اما اتوبوسی خریدم که با آن کار کنم، ولی اتوبوس بیمه نبود و من پس از تصادف با یک وانت مقصر شدم و تمام زندگی ام را بابت دیه مجروحان فروختم.

وی ادامه داد: پس از این حادثه دوباره معتاد شدم و شبی که پولی برای تهیه مواد نداشتم دست به دزدی زدم، اما وقتی خلافکاری هایم سنگین شد که به موادمخدر صنعتی آلوده شدم. به همین دلیل تصمیم گرفتم از حمید که برای اولین بار مرا به سوی موادمخدر کشاند انتقام بگیرم، او به من مواد داد و من سراغ ناموسش رفتم. قصد داشتم که بلایی بر سر زنش بیاورم. به همراه دوستانم زمانی که مطمئن بودیم حمید در خانه نیست به زور وارد خانه او شدیم و چیزی نمانده بود که نیت شوم خورا عملی کنیم که پلیس سر رسید و دستگیر شدیم.

بازپرس با شنیدن صحبت‌های مهران دستور انتقال او به زندان را صادر کرد.