تصادف سمند با اتوبوس، یک خانم فوت شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف خودرو سمند با اتوبوس در خیابان شهید رجایی خبر داد و گفت: در این حادثه یک خانم فوت شده است.

خبرگزاری مهر: سید جلال ملکی صبح سه شنبه در خصوص حادثه تصادف در خیابان شهید رجایی بالاتر از خیابان بعثت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۶ و ۵۹ دقیقه صبح امروز این حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام می شوند.

تصادف سمند با اتوبوس، یک خانم فوت شد

ملکی در ادامه افزود: پس از حضور ماموران در محل مشاهده می شود که یک دستگاه خودرو سواری سمند با ۶ نفر سرنشین به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه اتوبوس که خالی از مسافر بوده برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه به اینکه ۴ نفر از سرنشینان سمند که ۲ خانم و ۲ آقا و یک کودک بودند پیش از حضور آتش نشان ها که در مدت زمان ۲ دقیقه به محل رسیدند از خودرو خارج شده بودند اما ۲ خانم داخل خودرو سمند محبوس ک گرفتار بودند که آتش نشان ها سریعا با آغاز عملیات هر ۲ نفر را از خودرو خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه یکی از افراد محبوس پس از خروج از خودرو و معاینات به عمل آمده مشخص شد که جان خود را از دست داده است گفت: این خانم ۵۲ ساله بر اثر جراحت فوت شده بود و نفر دوم نیز دچاار مصدومیت بود که تحویل عوامل اورژانس داده شد.

وی بیان داشت: محل حادثه برای انجام بررسی های بیشتر تحویل عوامل پلیس راهور شد و ماموریت ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه به پایان رسید.

ملکی از رانندگان خواست که به هنگام رانندگی فاصله جانبی و طولی مناسب را با خودروهای دیگر مد نظر قرار دهند تا زمانی که نیاز شد خودرو را متوقف کنند فاصله طوری باشد که خودرو به خوبی متوقف شود.