آزار گروهی دختر ۱۶‌ساله در خلوتگاه ۶‌مرد منحرف!

سارا همچنین در ادامه گفت که برای اولین بار رئیس باند او را مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد گفت که تا زمانی که به فروش برود باید برای دستیاران و اعضای باندش مانند یک برده باشد و حتی وظیفه همخوابی با سگ‌های آن‌ها را هم دارد.

سارا دختر ۱۶ ساله‌ای است که در خلوتگاه شیاطین مرتب مورد تجاوز قرار می‌گرفت.

به گزارش رکنا، دختری ۱۶ ساله در کالیفرنیا توسط مامورپست از باند تبهکار تجارت موادمخدر، متجاوزان جنسی و قاچاق اعضای بدن و دختران نوجوان نجات یافت.

سارا آلن در مصاحبه‌ای گفته است که به مدت ۳ ماه توسط باند قاچاق زنان دزدیده شده و مورد آزار قرار گرفته بود. او بار‌ها اقدام به فرار کرده بود که متاسفانه به دلیل قوی بودن سیستم امنیتی باند چنین کاری غیرممکن بود و اعضای باند او را به صندلی می‌بستند تا در نبودشان او قادر به فرار نباشد.

سارا به خبرنگاران گفت که روزی که نجات یافت مامور پست مهربان در حال پخش نامه‌ها بود که صدای التماس و کمک او را شنید و با کنجکاوی به سمت صدا رفت و متوجه شد که ۶ مرد سیاه پوست در حال تعرض وحشیانه به دخترجوان هستند. او ابتدا از ترس خود را نشان نداد تا مرد‌ها بلایی سر دخترک نیاورند و بعد از این که متجاوزان محل را ترک کردند سراغ دختربیچاره که از شدت جراحت روی زمین افتاده بود رفت و سعی کرد بدون جلب توجه او را از آن جا خارج کند.

پس از انتقال قربانی به بیمارستان ایوان کریستامو (مامورپست) با پلیس تماس گرفت و گزارش این اتفاق را به آن‌ها داد.

پس از این که ماموران پلیس به بیمارستان آمدند دخترجوان به آن‌ها ماجرا را توضیح داد.

او گفت که ۳ ماه پیش در خیابان توسط چند نفر دزدیده شد و آن‌ها او را داخل ون برده و با بیهوش کردنش به خانه‌ای مجهز انتقال دادند. او پس از مدتی متوجه شد که آن‌ها باند بزرگی هستند که کارشان خرید و فروش دختران و اعضای بدن و قاچاق مواد مخدر Drugs است. اعضای باند به او در این ۳ ماه بار‌ها تجاوز کردند تا به وقتش او را به فروش بگذارند.

سارا همچنین در ادامه گفت که برای اولین بار رئیس باند او را مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد گفت که تا زمانی که به فروش برود باید برای دستیاران و اعضای باندش مانند یک برده باشد و حتی وظیفه همخوابی با سگ‌های آن‌ها را هم دارد.

بعد از مدتی که آنجا بودم دختربچه‌های کوچکی هم توسط باند دزدیده شده و به آنجا آورده شد که با جراحی اعضای بدنشان را خارج و بعد جسدشان را مانند زباله به بیرون پرتاب می‌کردند.

افسرپرونده پس از ثبت اظهارات وی اقدام به دستگیری این باند کرد.

در حال حاضر پلیس در حال بررسی و پیگیری این پرونده است، ولی به دلیل این که آن‌ها باندی بزرگ و حرفه‌ای هستند و تاکنون ردی از خود به جای نگذاشته اند کار پلیس به هیچ وجه آسان نیست.