زورگیری زن و شوهر ۱۸ ساله

زن و شوهری حدودا ۱۸ ساله که به عنوان مسافر از مقابل بیمارستان امام علی (ع) شهر زاهدان به مقصد پلیس راه میرجاوه سوار شده بودند در حوالی اداره گمرک با تهدید چاقو و شوکر قصد سرقت خودروی وی را داشتند. با مقاومت راننده، خودرو پس از منحرف شدن به حاشیه جاده با تپه خاکی برخورد و سارقان به ناچار در همان محدوده متواری شدند.

سرهنگ علی عارف نژاد، فرمانده انتظامی زاهدان گفت: زن و شوهر جوان و زوگیر لحظاتی پس از سرقت نافرجام با سرعت عمل ماموران کلانتری ۲۰ این شهر دستگیر شدند.

به گزارش  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی عارف نژاد اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه روز گذشته یک فقره سرقت نافرجام خودرو در مسیر «زاهدان - میرجاوه» رخ داد که بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۲۰زاهدان وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور تیم گشت این کلانتری در محل، راننده یک دستگاه سواری پراید هراسان به عوامل انتظامی مراجعه و اعلام داشت زن و شوهری حدودا ۱۸ ساله که به عنوان مسافر از مقابل بیمارستان امام علی (ع) شهر زاهدان به مقصد پلیس راه میرجاوه سوار شده بودند در حوالی اداره گمرک با تهدید چاقو و شوکر قصد سرقت خودروی وی را داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان افزود: با مقاومت راننده، خودرو پس از منحرف شدن به حاشیه جاده با تپه خاکی برخورد و سارقان به ناچار در همان محدوده متواری شدند.

سرهنگ عارف نژاد تصریح کرد: ماموران کلانتری ۲۰ شهر زاهدان پس از بررسی اظهارات راننده خودرو موضوع را به مرکز پیام اعلام و با گشت زنی در همان محدوده سارقان را شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی خاطر نشان کرد: تحقیقات از این زوج مسافر نما برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.