سیل در تنگه واشی حادثه آفرید

فرماندار فیروزکوه گفت: ظهر امروز (پنجشنبه) بارش شدید باران و جاری شدن سیل در تنگه واشی فیروزکوه، پنج نفر مصدوم همراه داشته که با کمک نیرو‌های امدادی به صورت سرپایی مداوا شدند.

خبرگزاری ایرنا: فرماندار فیروزکوه گفت: ظهر امروز (پنجشنبه) بارش شدید باران و جاری شدن سیل در تنگه واشی فیروزکوه، پنج نفر مصدوم همراه داشته که با کمک نیرو‌های امدادی به صورت سرپایی مداوا شدند.

تنگه واشی یا تنگه ساواشی مکانی با جاذبه‌های گردشگری است که در حدود ۱۷ کیلومتری شهرفیروزکوه قرار گرفته و با داشتن آب و هوای مناسب در تابستان‌ها، میزبان جمعیت کثیری از مسافران و گردشگران است همچنین محدوده وقوع این سیلاب، روستا جلیزجند از توابع بخش مرکزی فیروزکوه اعلام شده است.

فرماندار فیروزکوه روز پنجشنبه درباره این حادثه گفت: هم اکنون تمام عوامل امدادی و دستگاه‌های خدمات رسان به منطقه سیل زده اعزام و تمهیدات لازم در این مورد اندیشیده شده است.

مهدی یوسفی جمارانی اظهار داشت: با تلاش ماموران راهداری و نیرو‌های پلیس جاده اصلی منطقه تنگه واشی بازگشایی و مسافران به خارج از محدوده سیل منتقل شدند.

وی توصیه کرد: با توجه به شرایط جوی و احتمال وقوع سیل شدیدتر در منطقه، مسافران از سفر به این مکان گردشگری خودداری نمایند.