انهدام باند سارقان خشن مسافرنما

سارقان پس از سرقت این خودرو، با خودروی مسروقه به شمال غرب کشور متواری و به عنوان مسافر کش با استفاده از خودروی سرقتی اقدام به سرقت می‌کردند که در شهر تبریز هنگام ارتکاب سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

یک باند سه نفره از سارقان خشن که در پوشش مسافر اقدام به سرقت یک دستگاه خودروی «آردی» در جنوب غرب تهران کرده و پس از سرقت، راننده آن را با دست و پای بسته شده در بیابان رها کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش آنا،  محسن گودرزی رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی فاتب با اشاره به اینکه در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت خودرواش توسط سه تن که به عنوان مسافر، سوار خودرو وی شده بودند، اظهار کرد: این فرد مدعی بود که سارقان پس از سرقت با رها کردن وی در بیابان‌های اطراف تهران با دست و پای بسته از محل متواری شدند، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد سارقان پس از سرقت این خودرو، با خودروی مسروقه به شمال غرب کشور متواری و به عنوان مسافر کش با استفاده از خودروی سرقتی اقدام به سرقت می‌کردند که در شهر تبریز هنگام ارتکاب سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان پس از دستگیری با اعتراف به ده‌ها فقره سرقت به همین شیوه، با هماهنگی مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه پنجم آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.