واژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودرو

خودروی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروی دیگر در بزرگراه شهید فهمیده واژگون شد.

خبرگزاری تسنیم: خودروی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروی دیگر در بزرگراه شهید فهمیده واژگون شد.

ساعت 07:24 صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید فهمیده، قبل از خروجی پیکان‌شهر به سامانه 125 اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 76 به محل حادثه اعزام شدند.

ایرج جعفری؛ رئیس ایستگاه 30 آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: سه دستگاه خودرو سواری شامل دو خودروی پراید و یک خودروی تیبا به هنگام حرکت در مسیر شرق به غرب این بزرگراه به علت نامشخصی به شدت با یکدیگر برخورد کردند و سپس هر سه وسیله‌نقلیه پس از شکافتن گاردریل کناری بزرگراه وارد شانه خاکی شدند.

وی تصریح کرد: به دنبال این حادثه یکی از خودروها واژگون شد و دو نفر از سرنشینان این وسایل‌نقلیه شامل یک مرد بیست و یک زن پنجاه و شش ساله مجروح شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

جعفری با اشاره به اینکه سرنشینان هر سه خودرو قبل از رسیدن آتش‌نشانان توسط شهروندان از خودروها خارج شده بودند، افزود: آتش‌نشانان پس از قطع برق هرسه خودرو و قراردادن علائم هشداردهنده در صحنه تصادف، علاوه بر انتقال مصدومان به آمبولانس اورژانس، به ایمن‌سازی کامل محل حادثه پرداختند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت وقوع این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور منطقه در دست بررسی است.

واژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروواژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروواژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروواژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروواژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودرو