مرگ دلخراش راننده پژو ۲۰۶ در بزرگراه یادگار امام

راننده پژو ۲۰۶ پس از واژگونی خودرو در بزرگراه یادگار امام (ره) جان خودش را از دست داد.

خبرگزاری تسنیم: ساعت 23:14 شب گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 206، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 58 را به محل حادثه در بزرگراه یادگار امام (ره) (مسیر شمال به جنوب) اعزام کرد.

مهران میرزایی؛ فرمانده ایستگاه 58 درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 پس از برخورد با جدول حاشیه بزرگراه، واژگون شده و مجدد به حالت اولیه بازگشته و در مسیر کندرو متوقف شده بود.

وی ادامه داد: راننده (مرد بیست ساله) خودروی سواری داخل خودرو گرفتار شده بود که آتش‌نشانان پس از رسیدن به محل حادثه ایمن‌سازیهای لازم را انجام دادند، مصدوم را از خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

میرزایی خاطرنشان کرد: امدادگران اورژانس پس از معاینه، متأسفانه مرگ مرد جوان را بر اثر شدت جراحات وارده اعلام کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ در ادامه مأموریت، آتش‌نشانان پس از قطع برق باطری خودرو، اطمینان از عدم نشت بنزین، انتقال خودرو توسط جرثقیل و تحویل محل حادثه به عوامل پلیس راهور به مأموریت خود پایان دادند.

مرگ دلخراش راننده پژو ۲۰۶ در بزرگراه یادگار اماممرگ دلخراش راننده پژو ۲۰۶ در بزرگراه یادگار اماممرگ دلخراش راننده پژو ۲۰۶ در بزرگراه یادگار اماممرگ دلخراش راننده پژو ۲۰۶ در بزرگراه یادگار اماممرگ دلخراش راننده پژو ۲۰۶ در بزرگراه یادگار امام