تذکر نماینده مشهد به وزیر ارشاد درخصوص مجوز برای نویسندگان صهیونیست

نماینده مشهد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم بازنگری وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در صدور مجوز کتب تدوین شده توسط نویسندگان صهیونیستی با محوریت فرهنگ و تمدن غرب را متذکر شد.

خبرگزاری فارس: تذکر نماینده مشهد به وزیر ارشاد درخصوص  مجوز برای نویسندگان صهیونیست

نماینده مشهد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم بازنگری وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در صدور مجوز کتب تدوین شده توسط نویسندگان صهیونیستی با محوریت فرهنگ و تمدن غرب را متذکر شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 7 مرداد 97) توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم بازنگری وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در صدور مجوز کتب تدوین شده توسط نویسندگان صهیونیستی با محوریت فرهنگ و تمدن غرب را متذکر شد.

جلال محمودزاده نماینده مهاباد به اتفاق 15 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند که به چه دلیل صدای مردم مناطق مرزی را نمی‌شنوید؟ آیا از وضعیت معیشت و اشتغال این مناطق خبر ندارید؟ انتظار ما بازگشایی معابر و ساماندهی مبادلات مرزی و کولبری برای معیشت مردم مناطق مرزی است.

پروانه مافی نماینده مردم تهران در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که علت عدم تصویب آئین‌نامه‌ها و مقررات تکلیف شده به دولت در قوانین راهبردی کشور مانند قانون برنامه ششم توسعه و بودجه سنواتی چیست و نیز در تذکری به وزیر کشور عنوان کرد که چرا علیرغم اعلام استاندار تهران مبنی بر صرفه‌جویی در مصرف برق، روشنایی و نورپردازی برخی ساختمان‌های دولتی در شب، ادامه دارد.

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران به اتفاق 10 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر ورزش وجوانان خواستار رسیدگی به وضعیت نابسامان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران شدند.

نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان در تذکری به وزیر کشاورزی عنوان کرد که چرا همه پول گندم‌کاران پرداخت نمی‌شود؟