٨ ماه پس از قتل قاتل فراری را شناسایی کنید

شاهدان صحنه درگیری نیز در اظهاراتی مشابه اعلام کردند که با شنیدن صدای داد و فریاد همسایه‌ها مبنی بر اینکه داخل مغازه چاقوکشی و درگیری شده خودشان را به محل درگیری رسانده و متوجه شدند که شاگرد مغازه به نام حمید ٣١ ساله با چاقو، مقتول به نام ناصر ٣٠ ساله را از ناحیه قفسه سینه مجروح کرده و از محل متواری شده است.

٨ ماه پس از قتل قاتل فراری را شناسایی کنید

پلیس پایتخت برای شناسایی عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی که در یک درگیری با چاقو دست به جنایت زده بود، از مردم کمک خواست.

به گزارش شهروند، ساعت ١٤:٣٥ روز ١٢ دی ماه سال گذشته بود که این درگیری رخ داد و از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ وقوع یک نزاع و درگیری در خیابان شهید مصطفی خمینی – ابتدای کوچه سیداسماعیل به کلانتری ١١٣ بازار اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری و اورژانس در محل، فرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد اما پس از چند ساعت و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد»، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین مداربسته داخل مغازه اطلاع پیدا کردند که مقتول ٣٠ساله بلافاصله پس از ورود به داخل مغازه با شاگرد مغازه درگیر شده که طی آن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

صاحب مغازه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «روز درگیری مقتول حدودا ١٥ تماس تلفنی با مغازه من داشت و طی آن با شاگرد مغازه‌ام به نام حمید درگیری لفظی پیدا کرده بود. زمانی که مقتول داخل مغازه شد، بدون هرگونه صحبتی به سمت حمید رفت و به شدت با هم درگیر شدند. در آن لحظه بلند شدم تا آنها را از هم جدا کنم. چاقویی که دست شاگردم بود به دست من خورد و من از ناحیه دست زخمی شدم. به کمک همسایه‌ها مشغول جدا کردن مقتول از حمید بودم که هنگام جدا کردن آنها، چاقویی که دست حمید بود به سینه مقتول برخورد کرد. او پس از چند لحظه روی زمین افتاد که بلافاصله به اورژانس زنگ زدم تا او به بیمارستان منتقل شود.»

شاهدان صحنه درگیری نیز در اظهاراتی مشابه اعلام کردند که با شنیدن صدای داد و فریاد همسایه‌ها مبنی بر اینکه داخل مغازه چاقوکشی و درگیری شده خودشان را به محل درگیری رسانده و متوجه شدند که شاگرد مغازه به نام «حمید »٣١ ساله با چاقو، مقتول به نام «ناصر» ٣٠ ساله را از ناحیه قفسه سینه مجروح کرده و از محل متواری شده است.

کارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل سکونت «حمید» در خیابان ١٧ شهریور به تحقیقات از همسایگان محل سکونت وی پرداختند و مشخص شد که حمید به صورت مجردی زندگی می‌کند. بنابراین در ادامه، با شناسایی دیگر اعضای خانواده حمید، از آنها تحقیقات به عمل آمد و آنها نیز همگی ادعا کردند که هیچ اطلاعی از حمید ندارند.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده گفت: «در ادامه رسیدگی به پرونده و برای دستگیری متهم، هماهنگی‌های لازم با شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ٢٧ تهران برای انتشار بدون پوشش تصویر متهم تحت تعقیب اداره دهم ویژه قتل پلیس انجام شده است. بنابراین از همه کسانی که موفق به شناسایی تصویر متهم متواری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل‌های تردد وی دارند درخواست می‌شود هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس ٥١٠٥٥٤٣٧ در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دهند.»