سقوط مرگبار هواپیما در پاراگوئه

این هواپیما که وزیر کشاورزی پاراگوئه هم از سرنشینان آن بود به طور کامل متلاشی شده و همه سرنشینان آن جان باخته اند. این هواپیما ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه چهارشنبه به وقت محلی (۲۲ به وقت گرینویچ) به هوا برخواست و قرار بود یک ساعت و ربع بعد در فرودگاه آسونسوین بر زمین بنشیند، اما در باتلاقی در ۶ کیلومتری همین فرودگاه سقوط کرد.

دولت پاراگوئه اعلام کرد که هواپیمای حامل وزیر کشاورزی این کشور که پیشتر مفقود شدن آن اعلام شده بود، سقوط کرده و همه سرنشینان آن جان باخته اند.

به گزارش ایرنا، یک فروند هواپیمای دو موتوره که حامل وزیر کشاورزی پاراگوئه و سه تن دیگر بود، چهارشنبه شب (به وقت محلی) مفقود شد و جست و جوی اولیه برای یافتن آن نتیجه نداد.

پس از بررسی و جست و جوی گروه‌های امداد و نجات، دولت پاراگوئه اعلام کرد که این هواپیما در زمینی باتلاقی سقوط کرده و همه سرنشینان آن جان باخته اند.


«لوئیس گنیتینگ» وزیر کشاورزی و مسکن پاراگوئه و «وینسنت رایمرز» معاون او از سرنشینان این هواپیما بودند که به مقصد آیولاس پایتخت این کشور در پرواز بود.


رئیس مرکز فوریت‌های ملی پاراگوئه اعلام کرد که این هواپیما به طور کامل متلاشی شده و همه سرنشینان آن جان باخته اند.
این هواپیما ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه چهارشنبه به وقت محلی (۲۲ به وقت گرینویچ) به هوا برخواست و قرار بود یک ساعت و ربع بعد در فرودگاه آسونسوین بر زمین بنشیند، اما در باتلاقی در ۶ کیلومتری همین فرودگاه سقوط کرد.