تولد نوزادی که ۱ سال از مادرش کوچکتر است!

نوزاد که در سال ۱۹۹۲ به عنوان جنین فریز شده در یکی از مراکز درمان ناباروری تشکیل شده بود تا سال‌ها توسط دستگاه‌ها و تجهیزات خاص نگهداری می‌شده تا اینکه بعد از گذشت ۲۴ سال از فریز شدن او به رحم "تینا" منتقل شد و بعد از سپری شدن دوران باداری متولد شد. جالب است بدانید زمانیکه این نوزاد به حالت جنین فریز شده درآمد مادر کنونی او یعنی "تینا گیبسون" تنها ۱ سال و نیم سن داشته است که مطمئنا در ان زمان هرگز تصور نمیکرده روزی نوزادی را به دنیا بیاورد که یک سال از خودش کوچک‌تر است.

شاید یکی از عجیب‌ترین مواردی که با موضوع تولد نوزاد شنیده باشید این است: مادری ۲۶ ساله و دختر ۲۵ ساله؟! نوزادی که تنها ۱ سال با مادرش اختلاف سنی دارد به دنیا آمد.

به گزارش ایران به نقل از میرر، رکورد عجیب تولد نوزادی که یک سال از مادرش کوچکتر است تیتر یک اخبار داغ روز بود، خبری که رکوردزنی در دنیای پزشکی و بحث درمان ناباروری داشت.

نوزادی در سن ۲۵ سالگی متولد شد، این نوزاد بعد از سال‌ها انتظار برای تولد یعنی از سال ۱۹۹۲ بالاخره توسط مادری جوان که ۲۶ سال سن دارد به دنیا آمد؛ هر آنچه که گفته شد واقعیت است واقعیتی که جزئیات آن را خواهید خواند.

"تینا گیبسون" نوزاد دختری به نام "اما ورن" به دنیا آورد؛ در کمال حیرت نوزاد دختر تنها ۱ سال اختلاف سنی با مادر خود دارد.

تولد نوزادی که ۱ سال از مادرش کوچکتر است! نوزاد که در سال ۱۹۹۲ به عنوان جنین فریز شده در یکی از مراکز درمان ناباروری تشکیل شده بود تا سال‌ها توسط دستگاه‌ها و تجهیزات خاص نگهداری می‌شده تا اینکه بعد از گذشت ۲۴ سال از فریز شدن او به رحم "تینا" منتقل شد و بعد از سپری شدن دوران باداری متولد شد. جالب است بدانید زمانیکه این نوزاد به حالت جنین فریز شده درآمد مادر کنونی او یعنی "تینا گیبسون" تنها ۱ سال و نیم سن داشته است که مطمئنا در ان زمان هرگز تصور نمیکرده روزی نوزادی را به دنیا بیاورد که یک سال از خودش کوچک‌تر است.

این اتفاق رکوردشکنی بود در نگهداری جنین فریز شده که برای دنیای پزشکی یکی از موادر فراموش نشدنی خواهد بود.