نجات معجزه‌آسای ۶ نفر از زیر آوار در قم

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم با بیان اینکه ۶ نفر در این حادثه در زیر آوار گیر افتاده بودند که به طرز معجزه‌آسایی از زیر آوار خارج شدند،

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم با اشاره به ریزش آوار حسینیه‌ای در خیابان جوادالائمه واقع در منطقه دو قم گفت: ۶ نفر در این حادثه در زیر آوار گیر افتاده بودند که به طرز معجزه‌آسایی از زیر آوار خارج شدند.

عباس جعفری در گفتگو با تسنیم، با اشاره به ریزش آوار حسینیه‌ای در خیابان جوادالائمه واقع در منطقه دو قم اظهار داشت: این حادثه در حسینیه‌ای که در پاسداران غربی، ۱۶ متری گلستان واقع‌شده اتفاق افتاده است.

وی با بیان دلیل رخداد این حادثه گفت: این حادثه به دلیل ساخت‌وساز غیر فنی و غیراصولی در حسینیه و افزایش بنا به‌صورت غیراصولی رخ داده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم با بیان اینکه ۶ نفر در این حادثه در زیر آوار گیر افتاده بودند که به طرز معجزه‌آسایی از زیر آوار خارج شدند، تصریح کرد: در این حادثه ۵ آقا و یک کودک در زیر آوار گیر افتاده بودند که توسط مأموران آتش‌نشانی همگی از زیر آوار خارج‌شده و تحویل اورژانس شدند.

به گفته جعفری در این حادثه فوتی نداشته‌ایم و هر ۶ نفری که از زیر آوار نجات‌یافته‌اند هم‌اکنون در بیمارستان به سر می‌برند.