(تصاویر) برخورد شدید پژو ۲۰۶ با درخت

آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۴ هنگام عزیمت به حادثه آتش‌سوزی برج مسکونی، به منظور ایستگاه کمکی و پیوستن به آتش‌نشانان منطقه یک عملیات، یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ را در شهرک راه‌آهن، میدان موج مشاهده کردند که راننده، به علت عدم توانایی در کنترل خودرو پس از برخورد با جدول وسط بلوار به شدت با یک اصله درخت برخورد کرده بود.

خودروی سواری پژو ۲۰۶ پس از برخورد با جدول وسط بلوار، با یک اصله درخت برخورد کرد.

به گزارش روابط عمومی آتش‌نشانی، ساعت ۱۵:۳۵ روز گذشته، آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۴ هنگام عزیمت به حادثه آتش‌سوزی برج مسکونی، به منظور ایستگاه کمکی و پیوستن به آتش‌نشانان منطقه یک عملیات، یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ را در شهرک راه‌آهن، میدان موج مشاهده کردند که راننده، به علت عدم توانایی در کنترل خودرو پس از برخورد با جدول وسط بلوار به شدت با یک اصله درخت برخورد کرده بود.

بر اساس این گزارش، راننده از داخل خودرو خارج شده، اما احساس درد و ناراحتی که آتش‌نشانان بلافاصله ضمن قطع برق خودرو با کشیدن یک رشته لوله آبدهی اقدام به ایمن‌سازی محل حادثه کردند و فرد مصدوم را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

آتش‌نشانان پس از انتقال خودرو از وسط بلوار به حاشیه امن کنار خیابان و اجرای ایمن‌سازی‌های لازم، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی دادند و برای امدادرسانی در عملیات برج مسکونی به مسیر خود ادامه دادند.