جزئیات حادثه تیراندازی به خودروی عضو شورای شهر شادگان خوزستان

ساعت 23:30 دوشنبه (اول مرداد ماه) دو سرنشین یک موتورسیکلت با اسلحه جنگی (کلاشینکف) اقدام به تیراندازی به سمت خودروی آقای طاهر مقدم عضو شورای شهر شادگان که در خیابان پارک‌ شده بوده، می‌کنند.

فرماندار شادگان با اشاره به حادثه تیراندازی به خودوی عضو شورای شهر گفت: قطعا علت این حادثه سیاسی نبوده است.

سعید حاجیان اظهار کرد: ساعت 23:30 دوشنبه (اول مرداد ماه) دو سرنشین یک موتورسیکلت با اسلحه جنگی (کلاشینکف) اقدام به تیراندازی به سمت خودروی آقای طاهر مقدم عضو شورای شهر شادگان که در خیابان پارک‌ شده بوده، می‌کنند.

وی افزود: در زمان حادثه کسی در خودرو حضور نداشت و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

فرماندار شادگان تصریح کرد: نیروهای انتظامی و امنیتی در حال بررسی این حادثه هستند و سرنخ‌هایی به دست آمده است اما تاکنون به جمع‌بندی نرسیده‌ایم .

حاجیان گفت: قطعا انگیزه تیراندازی به خودروی عضو شورا سیاسی نبوده است. در منطقه مشکلات عشایری وجود دارد که شاید یکی از علت‌ها و انگیزه تیراندازی بوده است.

وی با اشاره به حادثه تیراندازی به منزل یک عضو دیگر شورای شهر شادگان در سال گذشته، بیان کرد: در مهرماه سال گذشته نیز به درب منزل یکی از اعضای شورای شهر شادگان تیراندازی شد که پدر وی در این حادثه مجروح شده بود.

فرماندار شادگان افزود: علت آن حادثه سیاسی و به دلیل اختلافات در انتخابات بوده است. فردی که اقدام به تیراندازی کرده بود در همان روز حادثه دستگیر شد و پرونده این حادثه در دادگاه مطرح است.

منبع: ایسنا