زلزله برای چهارمین روز متوالی تازه آباد کرمانشاه را لرزاند

زلزله‌ای با قدرت ۴.۲ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) برای چهارمین روز متوالی شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند. زلزله‌ای با قدرت ۴.۵ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز نیز بخش ازگله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند

زلزله‌ای با قدرت ۴.۲ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) برای چهارمین روز متوالی شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند.

به گزارش ایرنا، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران روز چهارشنبه گزارش داد، این زمین لرزه ساعت ۶ و ۱۷ دقیقه امروز در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است.
براساس این گزارش، این زمین لرزه در ۲۰ کیلومتری تازه آباد، ۲۴ کیلومتری جوانرود و ۳۰ کیلومتری بخش کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه ثبت شده است.
موقعیت این زلزله ۳۴.۶۴ شمالی و ۴۶.۳۳ شرقی بوده است.
تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی زمین لرزه گزارش نشده است.
زلزله‌ای با قدرت ۴.۵ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز نیز بخش ازگله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند
ساعت ۱۳ و ۱۶ دقیقه روز سه شنبه هم زلزله‌ای به بزرگی ۴.۴ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی در غرب کرمانشاه را لرزاند.
روز یکشنبه هفته جاری نیز زمین لرزه‌ای با قدرت ۵.۹ ریشتر شهر تازه آباد را لرزاند که به ۹۵۱ منزل روستایی و شهری آسیب زد و ۲۸۷ نفر را مصدوم کرد.
زمین لرزه ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشته است.
این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی‌های صورت گرفته حدود ۸۷ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.