افزایش مصدومان زلزله کرمانشاه به ۱۵۶ نفر / تخریب ۸۱ واحد مسکونی‌

‌استاندار کرمانشاه از تخریب ۸۱ واحد مسکونی در زلزله روز یکشنبه تازه‌آباد خبر داد و افزود: مشکلی در تامین زیرساخت‌ها نیست و آب و برق مناطق زلزله‌زده وصل است. وی افزود: خوشبختانه تا این لحظه تلفات جانی از زلزله گزارش نشده است. استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در مجموع آب ۱۵ روستا قطع شده بود که آب هشت روستا وصل شده و آب هفت روستای دیگر نیز ظرف نیم تا یک ساعت آینده وصل می‌شود.

‌استاندار کرمانشاه از تخریب ۸۱ واحد مسکونی در زلزله روز یکشنبه تازه‌آباد خبر داد و افزود: مشکلی در تامین زیرساخت‌ها نیست و آب و برق مناطق زلزله‌زده وصل است.

‌هوشنگ بازوند در گفتگو با ایسنا، با اشاره به افزایش مصدومان زلزله به ۱۵۶ نفر، گفت: مصدومین زلزله از شهرستان‌های ثلاث باباجانی، جوانرود، سرپل ذهاب و پاوه هستند.

وی افزود: خوشبختانه تا این لحظه تلفات جانی از زلزله گزارش نشده است.

استاندار کرمانشاه در خصوص میزان خسارات این زلزله، گفت: طبق برآورد صورت گرفته ۸۱ واحد مسکونی در این زلزله از ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شده‌اند.

بازوند با اشاره به برگزاری جلسه مدیریت بحران در شهر تازه آباد، گفت: خوشبختانه تا زمان برگزاری این جلسه مشکل آب و برق و مخابرات مناطق زلزله زده برطرف شد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در مجموع آب ۱۵ روستا قطع شده بود که آب هشت روستا وصل شده و آب هفت روستای دیگر نیز ظرف نیم تا یک ساعت آینده وصل می‌شود.