پمپ‌های بنزین در کرج دستکاری می‌شود؟

شرکت پخش چهار بار در ماه با تیم‌های خود و یک بار در ماه به همراه تعزیرات و هر سه ما یکبار به همراه رسانه‌ها در جایگاه‌های توزیع حاضر و به بررسی پمپ‌ها می‌پردازد تا امکان سوء استفاده به حداقل برسد. ضمن اینکه همه پمپ‌های توزیع سوخت دارای پلمب است که اگر دستکاری شود فرد متخلف با جریمه یک میلیون تومانی مواجه خواهد شد.

پمپ‌های بنزین در کرج دستکاری می‌شود؟

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز در خصوص مباحث مطرح شده درباره کم‌فروشی بنزین و دستکاری پمپ‌های بنزین خاطرنشان کرد: با توجه به نظارت دقیق و مداومی که در این بخش وجود دارد خیلی به ندرت این اتفاق رخ می‌دهد که آن هم ممکن است به خاطر از کالیبر خارج شدن پمپ باشد.

ابراهیم توسلی در گفتگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر با وجود اینکه در فصل مسافرت قرار داریم و تقاضا برای بنزین به خصوص در استان البرز زیاد است، هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و جایگاه‌ها به خوبی کار توزیع سوخت را انجام می‌دهند.

توسلی ادامه داد: در این شرایط ما روزانه بین سه تا چهار میلیون لیتر بنزین و ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار لیتر نفت گاز در جایگاه‌های عرضه سوخت البرز توزیع می‌کنیم. معمولاً در روز‌های آخر هفته مصرف سوخت در استان بیشتر شده و در روز‌های پنجشنبه و جمعه است که به رکورد چهار میلیون لیتر می‌رسیم.

این مسئول در خصوص توزیع سوخت یورو ۴ در استان نیز اعلام کرد: در حال حاضر تمام جایگاه‌های سوخت در کرج و فردیس و شهر هشتگرد در ساوجبلاغ بنزین یورو ۴ توزیع می‌کنند؛ نفت گاز یورو ۴ دهم در صورت موجود بودن در تمام جایگاه‌های استان عرضه می‌شود.

وی افزود: شرکت پخش چهار بار در ماه با تیم‌های خود و یک بار در ماه به همراه تعزیرات و هر سه ما یکبار به همراه رسانه‌ها در جایگاه‌های توزیع حاضر و به بررسی پمپ‌ها می‌پردازد تا امکان سوء استفاده به حداقل برسد. ضمن اینکه همه پمپ‌های توزیع سوخت دارای پلمب است که اگر دستکاری شود فرد متخلف با جریمه یک میلیون تومانی مواجه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ما به ندرت در استان شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.