دستگیری زنی که از زائران سرقت می‌کرد

زنی که اقدام به سرقت از زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی کرده بود، دستگیر شد.

روزنامه شرق: زنی که اقدام به سرقت از زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی کرده بود، دستگیر شد.

مأموران گشت کلانتری 172 حرم عبدالعظیم حسنی روز یکشنبه در حال گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که در محدوده اطراف حرم مطهر متوجه زنی در حال سرقت از کیف یکی از شهروندان شدند.

آنها زن سارق را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. در تحقیقات اولیه مشخص شد این زن در ساعات شلوغی حرم و با سوءاستفاده از شلوغی به‌وسیله یک کاتر اقدام به پاره‌کردن کیف زنان دیگر و سرقت محتویات گران‌بهای داخل آن کرده است.

در تحقیقات بعدی از این زن و همچنین بازرسی از کیف همراه وی، تعداد 15 دستگاه تلفن‌همراه از کیفش کشف شد که بنا بر اعترافات خودش، این تلفن‌های همراه را در ساعات شلوغی حرم از محل‌های شارژ رایگان گوشی برداشته و متواری شده بود.

متهم 37ساله که معتاد و دارای سابقه سرقت است، اعتراف کرد که اکثر سرقت‌ها را به تنهایی انجام داده و در برخی موارد نیز برادرشوهرش با او همکاری کرده است.

به گفته سرهنگ میررضا بهرامی، رئیس کلانتری 172 حرم حضرت عبدالعظیم، درحال‌حاضر اقدامات مأموران برای دستگیری برادرشوهر این زن در حال انجام است.

سرهنگ بهرامی با بیان اینکه تاکنون شش نفر از شاکیان این زن شناسایی و به کلانتری دعوت شده‌اند، اظهار کرد: برای این زن پرونده‌ای تشکیل و به همراه پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرمش روانه دادسرا شد.