دستگیری عامل قتل در جشن تولد

پسر جوان که در یک میهمانی شبانه مرتکب قتل شده بود با ردیابی‌های پلیس در کمتر از 12 ساعت دستگیر شد.

روزنامه ایران: پسر جوان که در یک میهمانی شبانه مرتکب قتل شده بود با ردیابی‌های پلیس در کمتر از 12 ساعت دستگیر شد.

نیمه شب یکشنبه 24 تیر مأموران کلانتری 12 نوشهر از وقوع یک قتل در خانه‌ای ویلایی واقع در منطقه شمعجاران در حومه کمربندی شهر نوشهر باخبر شدند.

نخستین تحقیقات نشان می‌داد در این ویلا جشن تولدی برپا بوده اما ناگهان میان دو نفر از میهمانان درگیری لفظی رخ داده است و در ادامه یکی از آنها به نام رضا با چاقو ضربه‌ای به پویا 23 ساله وارد کرده و پا به فرار گذاشته است.در ادامه بررسی‌ها مشخص شد پویا اهل چالوس بوده و بر اثر اصابت ضربات مرگبار چاقو به قلب و سینه‌اش از پا درآمده است.

مأموران پلیس در بررسی‌های ابتدایی خود با انجام شگردهای تخصصی و فنی و بازجویی از میهمانان این جشن دریافتند رضا پس از درگیری با پویا از محل متواری شده است.

در ادامه کارآگاهان به سرپرستی سرگرد رویانیان رئیس پلیس آگاهی و سرهنگ شعبان مهری فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی سرنخ‌هایی از قاتل فراری به دست آوردند و بلافاصله با هماهنگی بازپرس امورجنایی و دادستان نوشهر و دریافت نیابت قضایی به استان قزوین اعزام شدند و پس از شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ضارب را در کمتر از 12 ساعت دستگیر کردند.

پس از انتقال متهم به مازندران وی در بازجویی‌های تخصصی- پلیسی به جنایت و ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد.متهم در جریان بازجویی‌ها انگیزه خود از قتل را اختلاف با قربانی عنوان کرده و گفت: مدتی بود با هم اختلاف داشتیم. در مراسم تولد دامنه اختلاف ما بالا گرفت و با هم درگیر شدیم.

در جریان این درگیری با کارد ضربه‌ای به او زده و متواری شدم.به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای نوشهر، متهم با انتقال به محل حادثه ضمن تشریح جزئیات قتل، صحنه وقوع حادثه را بازسازی کرد. متهم به قتل با صدور قرار قانونی تا انجام تحقیقات تکمیلی روانه بازداشتگاه شد.