جزئیات قتل یک مادر و دختر در ساری

کارآگاهان پلیس در انتظار فرصتی هستند تا بتوانند از مردی که همسر و دختر خود را کشته است بازجویی کرده و انگیزه اصلی این جنایت را فاش کنند. قاتل فعلا در بیمارستان بستری است و تحت ‌مداوا قرار دارد.

روزنامه شرق: کارآگاهان پلیس در انتظار فرصتی هستند تا بتوانند از مردی که همسر و دختر خود را کشته است بازجویی کرده و انگیزه اصلی این جنایت را فاش کنند. قاتل فعلا در بیمارستان بستری است و تحت ‌مداوا قرار دارد.

اهالی ساختمانی در خیابان فرهنگ ساری، شامگاه شنبه، وقتی از خانه همسایه خود صدای داد‌و‌فریاد شنیدند، در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 موضوع را اطلاع دادند و درخواست کمک کردند. یکی از همسایه‌ها گفت: «با توجه به حرف‌هایی که زن همسایه می‌زند و صدای جیغ‌های دختر نوجوان احتمال می‌دهم حادثه بدی رخ داده باشد».

دقایقی بعد مأموران به محل حادثه رسیدند اما هر‌چه در زدند کسی در واحد طبقه چهارم را باز نکرد، به‌همین‌دلیل آنها موضوع را به بازپرس کشیک اطلاع دادند و با اجازه او بعد از شکستن در خانه وارد آپارتمان شدند. مأموران ناگهان خود را در‌ برابر صحنه‌ای دلخراش دیدند. هر سه عضو خانواده غرق در خون نقش بر زمین شده بودند. همان بررسی‌های ابتدایی نشان داد مرد میان‌سال هنوز نفس می‌کشد، به‌همین‌دلیل او به‌سرعت با کمک اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

پس از آن، کارآگاهان جنایی در جریان واقعه قرار گرفتند و خود را به محل حادثه رساندند. آنها در بدو امر فهمیدند مقتولان زنی 40 ساله و دختر 14 ساله‌اش هستند. همه شواهد نشان می‌داد این دو از‌سوی پدر خانواده هدف ضربات چاقو قرار گرفته و کشته شده‌اند. اظهارات همسایگان، نبودن نشانه‌ای مبنی‌بر ورود فرد غریبه و همچنین سابقه اختلاف اعضای این خانواده با یکدیگر از‌جمله مواردی بود که بر قاتل‌بودن پدر خانواده دلالت داشت.

کارآگاهان در ادامه به این نتیجه رسیدند که مرد میان‌سال که از زندگی به ستوه آمده بود، بعد از کشتن همسر و دخترش قصد داشت به زندگی خود پایان بدهد. این فرضیه از سوی پزشکان نیز تأیید شد و آنها گفتند نوع جراحات نشان می‌دهد این مرد خودزنی کرده است. از سویی عمق زخم‌ها گویای این نکته است که خودزنی نمایشی نبوده، بلکه این مرد قصد داشته واقعا به زندگی خودش پایان بدهد.

قاتل هم‌اکنون در بیمارستان بستری است و باید به‌محض مداوا پشت میز بازجویی بنشیند تا درباره دلایل کار خود توضیح بدهد.